Programavimo „Python“ kalba pagrindų kursą siūlo „Cisco Networking Academy“ bendradarbiaudama su OpenEDG Python institutu. Šis kursas skirtas pradedantiesiems, neturintiems ankstesnės programavimo patirties, ir juo siekiama suteikti studentams esminių įgūdžių, kad jie galėtų kurti paprastas programas.

Kurso metu mokiniai susipažins su programavimo pagrindais, įskaitant kintamuosius, duomenų tipus, valdymo struktūras, funkcijas ir failų apdorojimą. Jie taip pat susipažins su pagrindinėmis "Python" bibliotekomis, tokiomis kaip "NumPy", "Pandas" ir "Matplotlib", kurios naudojamos moksliniams skaičiavimams ir duomenų vizualizavimui.

Kursų programa

Kursas suskirstytas į keturis modulius, kuriuose yra keli skyriai, grindžiami ankstesniuose skyriuose išmoktomis sąvokomis.

Pirmajame modulyje mokiniai supažindinami su programavimo pagrindais ir "Python" sintakse. Mokiniai sužinos, kaip naudoti kintamuosius duomenims laikyti ir kaip naudoti valdymo struktūras, tokias kaip ciklai ir sąlyginiai teiginiai, kad būtų galima valdyti programos eigą.

Antrajame modulyje daugiausia dėmesio skiriama funkcijoms, kurios yra pagrindinė programavimo sąvoka. Mokiniai sužinos, kaip rašyti funkcijas, kad būtų galima uždaryti ir pakartotinai panaudoti kodą, ir kaip naudoti "Python" sistemoje integruotas funkcijas. Jie taip pat sužinos apie modulius, kurie yra iš anksto parašytos kodo bibliotekos, kurias galima importuoti ir naudoti programoje.

Trečiajame modulyje mokiniai sužinos, kaip "Python" priemonėmis dirbti su failais. Jie išmoks skaityti ir rašyti failus ir kaip valdyti failų duomenis naudojant "Python". Jie taip pat susipažins su objektinio programavimo pagrindais, t. y. programavimo paradigma, pagal kurią objektai naudojami realaus pasaulio esybėms atvaizduoti.

Paskutiniame modulyje aptariamos sudėtingesnės temos, pavyzdžiui, reguliariosios išraiškos, programavimas tinkle ir grafinės vartotojo sąsajos (GUI). Mokiniai sužinos, kaip naudoti reguliarias išraiškas teksto paieškai ir tvarkymui, kaip kurti tinklines programas, kurios bendrauja internetu, ir kaip kurti paprastas grafines sąsajas naudojant "Tkinter" biblioteką.

Kursas yra nemokamas, jį galima lankyti pasirinktu tempu, iš viso apie 75 darbo valandas.

Training Offer Details

Author
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/7655
Digital technology / specialisation
Software
Geographic scope
Europos sąjunga
Ne ES
Target language
English
Typology of training opportunties
MOOC
Learning activity
e-learning coursework
Effort
Part time light
Is the certificate / credential free
Ne
Is this course free
Taip
Organization
Industry - field of education and training
Information and Communication Technologies (ICTs) not further defined
Target audience
Digital skills in education.
Digital skill level
Intermediate
Assessment type
Online
Type of initiative
International initiative
Training duration
Up to 4 weeks
Self-paced course
Yes