Kritinis mąstymas dar niekada nebuvo toks... kritiškai svarbus. Kaip atskirti faktus nuo nuomonės, kai internete tiek daug netikslios medžiagos? Kas yra tiesa? Kas yra dezinformacija? Ši EBPO siūloma transliacija padės jums atsakyti į šiuos ir daugelį kitų klausimų.

Švietimas gali padėti suprasti, kaip patikrinti šaltinius, užduoti patikslinamuosius klausimus ir suvokti, kaip algoritmai veikia informaciją, kurią gauname per švietimą. O kadangi viso to nereikia mokyti STEM pagrįstose informatikos pamokose, skaitmeninės medijos ir algoritminio raštingumo temas galima sumaniai įtraukti į visas mokymo programas.

Apie tai diskutuoja Kara Brissin-Boivin, Kanados skaitmeninio ir medijų raštingumo centro "Mediasmarts" tyrimų direktorė, ir naujausio darbo dokumento apie skaitmeninį medijų raštingumą autorius, EBPO analitikas Jordanas Hillas. Jie kalbėsis apie tai, ką turėtų reikšti kritinis mąstymas XXI amžiuje.

EBPO transliacijų ciklas

EBPO parengė keletą trumpų transliacijų, skirtų aptarti, kaip galime padėti formuoti geresnę politiką geresniam gyvenimui. Kiekviename maždaug 15 minučių trukmės epizode EBPO ir išorės ekspertai aptars nelygybę ir integracinį augimą, skaitmeninę transformaciją, socialinius pokyčius, aplinką, tarptautinį bendradarbiavimą ir kt.

Resource Details

Digital skill level
Basic
Intermediate
Advanced
Digital technology / specialisation
Digital skills
Geographic scope
Europos sąjunga
Ne ES
Industry - field of education and training
Audio-visual techniques and media production
Information and Communication Technologies (ICTs) not further defined
Methodology

Tinklaveikos diskusija su aukšto lygio ekspertais

Organization
Skills resource type
Other training material
Target audience
Digital skills for all
Target language
English
Type of initiative
International initiative