-
Renginio plakatas su pavadinimu

Skaitmeninė revoliucija suteikia didžiulį potencialą pagerinti moterų socialinius ir ekonominius rezultatus, tačiau ji taip pat kelia pavojų, kad išliks esami lyčių nelygybės modeliai. Nepaisant daugelio svarbių iniciatyvų, išlieka didelė skaitmeninė lyčių nelygybė, ribojanti teisingą skaitmeninės transformacijos naudos panaudojimą dideles, mažas ir vidutines pajamas gaunančiose šalyse. Moterys užima tik 18 proc. IRT srities profesinių darbo vietų ir sudaro 20 proc. šios srities absolventų.

Simbioza kartu su EOS Rumunijos fondu organizuoja internetinį renginį „Moterų įtrauktis skaitmeniniame sektoriuje“, kuris vyks 2022 m. spalio 12 d., trečiadienį, 10.00 val. (Vidurio Europos laiku). Pateikiami gerosios patirties, įgytos vykdant IT srities projektus, skirtus moterims ir mergaitėms, pavyzdžiai. Renginyje dalyvaus taip pat Tanja Bivic Plankar – „Blockchain Alliance Europe“ (SI) pirmininkė, Katja Mohar Bastar – Slovėnijos skaitmeninių inovacijų tyrimo direktorė ir Božidarka Radović – elektroninio recepto sistemos „Better“ kūrimo vadovė. Renginys skirtas organizacijoms, įmonėms ir asmenims, besidomintiems projektais, kuriais siekiama stiprinti moterų vaidmenį skaitmeniniame sektoriuje.

Dalyvaukite renginyje ir sužinokite apie mūsų geriausią praktiką!


Nemokama registracija į renginį

Renginys nemokamas, tačiau išankstinė registracija turi būti atlikta ne vėliau kaip 2022 m. spalio 10 d. Spalio 11 d. gausite nuorodą į internetinį renginį. Renginys vyks anglų kalba.

© Simbioza Med generacijami

Įvykio detalės

Author
Ana Pejić
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/5629
Target language
English
Slovenian
Industry - field of education and training
Information and Communication Technologies (ICTs) not further defined
Inter-disciplinary programmes and qualifications involving Information and Communication Technologies (ICTs)
Target audience
Digital skills for ICT professionals and other digital experts.
Digital skill level
Basic
Intermediate
Advanced
Digital expert
Type of initiative
EU institutional initiative
Digital technology / specialisation
Digital skills
Geographic scope
Slovėnija
Event setting
Virtual Live
Event organizer