Rue Zinner 1
1000 Brussels
Belgium

-
Paveikslėlis su šviesiai pilkomis kalvotomis linijomis viršutiniame dešiniajame ir apatiniame kairiajame kampe. Raudonas kalmaras virš pilkojo kvadrato. Tekstas yra „Kova su dezinformacija internete“ ir „bendradarbiaujant su“. EUI logotipas, Calouste Gulbenkian, Google ir YouTube logotipai pateikiami toliau esančioje eilutėje.

„Google", bendradarbiaudama su YouTube, Europos universitetiniu institutu (EUI) ir Calouste Gulbenkian fondu, rengia aukščiausiojo lygio susitikimą „Kova su dezinformacija internete“. Šis renginys suburia Europos politikos formuotojus, NVO, žiniasklaidos organizacijas, akademinės bendruomenės atstovus ir technologijų įmones keistis informacija, bendradarbiauti ir dalytis žiniomis apie tai, kaip kovoti su klaidinga informacija.

Renginys bus padalytas į rytinę sesiją, kurioje daugiausia dėmesio bus skiriama interaktyvioms pertraukoms, per kurias dalyviai galės bendradarbiauti su renginio pranešėjais ir kitais delegatais bei dalyko ekspertais, dalyvausiančiais popietinėje plenarinėje sesijoje. Šio renginio pranešėjai:

  • Jon Ronson, žurnalistas ir "Them: Nuotykiai su ekstremistais" autorius,
  • Krisztina Stump, Europos Komisijos žiniasklaidos konvergencijos ir socialinės žiniasklaidos skyriaus vadovė,
  • Buvęs Suomijos prezidentas ir Europos universitetinio instituto direktorius Alexander Stubb,
  • Tali Sharot, Londono universiteto koledžo kognityvinių mokslų profesorė,
  • Rasmus Kleis Nielsen, žurnalistikos studijų instituto „Reuters“ direktorius.

Kartu su rytine ir popietine programa dalyviai turės galimybę susipažinti ir rengti grupines diskusijas temomis, kurios apima klaidingos informacijos grėsmės ir teisės į žodžio laisvę pusiausvyrą, taip pat ar medijų raštingumas turi būti įtrauktas į Europos mokyklų mokymo programas ir kaip kiekybiškai įvertinti klaidingos informacijos intervencijų veiksmingumą.

Šis renginys – puiki galimybė ne tik išklausyti klaidingos informacijos srities ekspertus, bet ir užmegzti ryšius ir keistis informacija su bendruomene, kurios tikslas – kovoti su dezinformacija. užsiregistruokite, kad nepraleistumėte šio renginio.

© Google

Įvykio detalės

Author
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/6980
Target language
English
Industry - field of education and training
Inter-disciplinary programmes and qualifications involving Information and Communication Technologies (ICTs)
Target audience
Digital skills in education.
Digital skills for all
Digital skill level
Basic
Intermediate
Type of initiative
International initiative
Digital technology / specialisation
Digital skills
Geographic scope
Belgija
Event setting
Blended
Event organizer