IT Gala 2022 Nextech

Dvidešimtą kartą IT GALA socialiniame renginyje buvo pristatomi prestižiniai apdovanojimai (apie tai, pavyzdžiui, Oskaro apdovanojimai IT). Nominuoti kandidatai varžėsi dėl keturių kategorijų apdovanojimų.

"IT Gala 2022" apdovanojo daugelį svarbiausių Slovakijos technologijų ir skaitmeninių technologijų veikėjų. Apžvelkime konkurso nugalėtojus - ir kodėl jie buvo išrinkti kaip labiausiai prisidėję prie skaitmeninių įgūdžių atskirties mažinimo ir inovacijų diegimo nacionaliniu, vietos ir regioniniu lygmeniu Slovakijoje.

2022 m. „IT Gala“ apdovanojimų nugalėtojai 

Įtakingiausia IT asmenybė

Šis spdovanojimas buvo įteiktas Kibernetinio saugumo kompetencijos ir sertifikavimo centro generaliniam direktoriui Ivanui Makaturai. Centras veikia nuo 2020 m. ir turi daugiau kaip ketvirtadalį amžiaus patirties informacijos saugumo ir IT valdymo srityje. Per savo profesinę karjerą jis buvo bankų ir tarpvalstybinių konsultavimo tarnybų saugumo skyriaus vadovas. Kaip informacinių sistemų saugumo ir apsaugos srities teismo ekspertas, jis yra įtrauktas į Slovakijos Respublikos teisingumo ministerijos Ekspertų, vertėjų žodžiu ir raštu registrą. Jis yra sertifikuotas informacijos ir kibernetinio saugumo auditorius.

Geriausias IT projektas

2022 m. IT projektų kategorijoje žaidimą „CyberGame apdovanojo Nacionalinis kibernetinio saugumo centras SK-CERT. Tai pirmasis originalus SlovakijosCTF kibernetinio saugumo žaidimas. Žaidime yra 10 scenarijų su 56 užduotimis, o užduotys logiškai tarpusavyje susijusios. Žaidėjai supažindinami su įvairiais kenkėjiškų programų veikimo būdais. Žaidėjai priverčiami iššifruoti užšifruotą arba paslėptą informaciją. Savo ruožtu kriminalistinė analizė skatina juos ieškoti skaitmeninių pėdsakų surinktuose duomenyse. OSINT analizė - tai atvirų šaltinių ir informacijos internete analizė, vedanti prie užuominos. Žaidimas skirtas programuotojams, žaidėjams, studentams, kibernetinio saugumo specialistams, mokytojams ir plačiajai visuomenei.

Geriausias IT produktas  

"LiveAgent Quality Unit, s.r.o." buvo apdovanota ekspertų komisijos kaip 2022 m. IT produktas ir yra daugialypės pagalbos tarnybos sistema, skirta klientų aptarnavimui. Ji veiksmingai sujungia bendravimą elektroniniu paštu, tiesioginius pokalbius, socialinius tinklus, klientų forumą ir integruotą skambučių centrą į vieną praktišką priemonę. Ji padeda įmonėms didinti klientų pasitenkinimą ir lojalumą, kurį galima lengvai išmatuoti naudojant NPS (Net Promoter Score). Pagrindiniai sistemos prioritetai visų pirma yra klientų problemų sprendimo greitis, naudojamų priemonių efektyvumas, pasitenkinimas siūlomomis paslaugomis ir prieinamumas. Šia priemone gali naudotis mažos ir vidutinės įmonės, didesnės bendrovės ar tarptautinės korporacijos, norinčios savo klientams teikti aukščiausios kokybės klientų aptarnavimo ir pagalbos paslaugas.

Geriausia IT įmonė

Įtakingiausios 2022 m. IT įmonės titulą pelnė "Capturing Reality". Šios kategorijos nugalėtojas nustatomas remiantis kiekybiniais kriterijais. Reitingą rengia bendrovės "Across Private Investments", "FinStat" ir "Digital Visions" ("Nextech"). Pagrindinis klasifikavimo kriterijus - tai, kad įmonės priklauso informacinių ir telekomunikacijų technologijų sektoriui kaip pagrindinei veiklai. Iš jų buvo atrinkta 100 įmonių. Po to atrinktos įmonės buvo vertinamos pagal metinį EBITDA augimą, nuosavo kapitalo grąžą (ROE), turto grąžą (ROA) ir pelno maržą.

 

"Nextech" žurnalo skaitytojų prizai

Apdovanojimų naujovė - "Nextech" skaitytojų specialusis prizas tema: "Kaip manote, kuri įmonė ar asmenybė labiausiai prisidėjo prie geresnio "Covid 19" pandemijos įveikimo Slovakijoje? Nominantai siūlė kandidatus trijose kategorijose:

Inovacijos

Šioje kategorijoje įvertintas Pavolas Čekanas, bendrovės "MultiplexDX", kuri, be kita ko, užsiima koronavirusų aptikimo testais, įkūrėjas ir generalinis direktorius.

Švietimas

Šios kategorijos prizą pelnė nepriklausoma piliečių iniciatyva "Duomenys be patoso", kuri prisidėjo prie objektyvaus duomenų apie pandemijos eigą suvokimo.

Skaitmeninės technologijos

Šios kategorijos prizą laimėjo bendrovė "Unilabs Slovensko, s.r.o." už diagnostikos paslaugų skaitmeninimą portale "lab.online" "Covid 19" pandemijos metu Slovakijoje.

2022 m. apdovanojimai įteikti spalio 20 d., per "IT GALA" ceremoniją "Edisono Parke" Bratislavoje.

Kasmetinį Slovakijos IT GALA renginį, kurį organizavo žurnalų NEXTECH ir NexTech.sk leidėja "Digital Visions", šiemet vedė Adela Vincze.

Kita informacija: Martin Drobný, mdrobny@nextech.sk

About this practice

Target audience
Digital skills for the labour force.
Digital skills for ICT professionals and other digital experts.
Digital skills in education.
Digital skills for all
Digital technology / specialisation
Artificial Intelligence
Cybersecurity
Internet of Things
Big Data
Blockchain
Machine Learning
Cloud Computing
Software
Mobile Application Development
Digital skills
Digital skill level
Digital expert
Geographic scope
Slovakija
Industry - field of education and training
Information and communication technologies not elsewhere classified
Inter-disciplinary programmes and qualifications involving Information and Communication Technologies (ICTs)
Type of initiative
International initiative
Type of funding
Public-Private
Date
-
Organization