Projektas "Duomenų erdvės 4 įgūdžiai" (DS4Skills) vasario mėn. pristatė naują internetinę platformą "DS4Skills Interactive Inventory", kurios tikslas - pateikti išsamią ir struktūruotą įvairių platformų, paslaugų, programėlių ir kitų iniciatyvų įgūdžių duomenų srityje apžvalgą. Sąraše daugiausia dėmesio skiriama įgūdžių, susijusių su ekologiška ir skaitmenine transformacija, platformoms.

Šiuo internetiniu sąrašu siekiama spręsti esamų iniciatyvų įgūdžių duomenų srityje matomumo trūkumo ir susiskaidymo problemą, pateikiant lengvai prieinamą, patogią sąsają su trimis interaktyviomis priemonėmis: atrasti, santykiai ir analizė. DS4Skills interaktyvusis aprašas yra svarbi komunikacijos priemonė projekte DS4Skills ir visiems įgūdžių duomenų ekosistemos nariams, be to, tikimasi, kad jis pagerins lygiagrečiai vykdomų Skaitmeninės Europos programos projektų derinimą ir harmonizavimą.

Sąrašo turinys buvo renkamas atliekant rinkos tyrimą. Naujos iniciatyvos nuolat renkamos naudojant internetinę pateikimo formą, o internetinės platformos naudotojai kviečiami siūlyti naujas ir papildyti informaciją apie jau įtrauktas iniciatyvas.

Įgūdžių duomenų erdvė (DS4Skills) - tai vienerių metų trukmės projektas, kuriuo siekiama parengti pagrindą atvirai ir patikimai Europos įgūdžių duomenų erdvei, padedančiai dalytis įgūdžių duomenimis ir naudotis jais.

Jį finansuoja Europos Komisija pagal programą "Skaitmeninė Europa", jame dalyvauja 14 partnerių iš pramonės, švietimo ir duomenų ekosistemos sektorių.

News details

Author
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/7653
Digital technology / specialisation
Big Data
Digital skill level
Intermediate
Advanced
Digital expert
Type of initiative
EU institutional initiative