-
paaugliai prie kompiuterio su savo mokytoju

Sparčiai didėja specialistų, turinčių įgūdžių dirbtinio intelekto, spartesnės kompiuterijos ir našiosios kompiuterijos programų kūrimo srityse, paklausa, todėl šiose srityse labai trūksta darbuotojų. Kad išspręstų šį klausimą, ekspertų grupė specialiame renginyje pateikė įžvalgų ir rekomendacijų tiek verslo lyderiams, tiek plėtotojams.

Kovo 22 d., trečiadienį, 14.00 - 15.00 val. Vidurio Europos laiku vyks„Dirbtinio intelekto įgūdžių atotrūkio problemos sprendimas“. Diskusijose daugiausia dėmesio bus skiriama didėjančiai dirbtinio intelekto, spartesnės kompiuterijos ir našiosios kompiuterijos programavimo įgūdžių paklausai ir dabartiniam įgūdžių trūkumui šiose srityse.

Renginyje dalyvaus ekspertų grupė: Kevin McFall, NVIDIA magistro studijų instruktorius, Viivi Pitkanen, viena iš MinnaLearn steigėjų ir augimo skyriaus vadovė, Martina Blazkova, Barselonos superkompiuterių centro vyresnioji švietimo ir mokymo specialistė, Budapešto technologijos ir ekonomikos universiteto asocijuotoji profesorė Bįlint Gyires-Tóth, DIGITALEUROPE operacijų ir projektų direktorė Helena Lovegrove ir techUK Įgūdžių, talentų ir įvairovės skyriaus vadovė Nimmi Patel.

Šie ekspertai pasidalys savo įžvalgomis apie dabartinę pramonės padėtį ir pateiks gaires verslo lyderiams ir plėtotojams, kurie nori pasinaudoti šia sparčiai kintančia aplinka. Dalyviai gali tikėtis gauti vertingų įžvalgų apie naujausius pokyčius dirbtinio intelekto, spartesnio skaičiavimo ir našiosios kompiuterijos programavimo srityse, taip pat strategijas, kaip šiose srityse panaikinti talentų trūkumą.

Norėdami užsiregistruoti į renginį, apsilankykite renginio registracijos puslapyje

 

Įvykio detalės

Author
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/7795
Target language
English
Industry - field of education and training
Information and Communication Technologies (ICTs) not further defined
Information and communication technologies not elsewhere classified
Inter-disciplinary programmes and qualifications involving Information and Communication Technologies (ICTs)
Target audience
Digital skills for the labour force.
Digital skills for ICT professionals and other digital experts.
Digital skill level
Advanced
Digital expert
Type of initiative
Local initiative
Digital technology / specialisation
Artificial Intelligence
High Performance Computing
Machine Learning
Digital skills
Geographic scope
Europos sąjunga
Event setting
Virtual Live
Event organizer