-
Skelbimas Women4IT: Kelias į lyčių lygybę skaitmeninėje srityje

Vis labiau skaitmenizuotame pasaulyje moterims vis dar nepakankamai atstovaujama STEM švietimo ir technologijų srityje. Pastaruosius trejus metus "Women4IT" siekia tai pakeisti.

Iniciatyva "Women4IT", kurią finansuoja EEE ir Norvegijos jaunimo užimtumo fondas, siekiama įgalinti jaunas moteris visoje Europoje tapti skaitmeninės ekonomikos dalimi. Teikdami visiškai finansuojamus, individualiai pritaikytus skaitmeninių įgūdžių mokymus, atspindinčius dabartinius rinkos poreikius, siekėme, kad moterys įgytų paklausių skaitmeninių kompetencijų ir įsidarbinimo gairių, o visa tai padėtų joms siekti karjeros ir ekonominės nepriklausomybės.

Pusę dienos truksiančioje konferencijoje bus surengtos diskusijos, pagrindinės kalbos ir interaktyvios diskusijos, kurių metu bus ieškoma būdų, kaip įtraukti daugiau jaunų moterų į skaitmeninį sektorių. Kartu nagrinėsime dabartinę moterų padėtį technologijų srityje, jaunimo užimtumo didinimą Europoje ir būdus, kaip bendradarbiauti įvairiuose sektoriuose, kad ši vizija taptų realybe.

Konferencijos programa - registracijos svetainėje.

Įvykio detalės

Target language
English
Industry - field of education and training
Information and Communication Technologies (ICTs) not further defined
Target audience
Digital skills for the labour force.
Digital skill level
Basic
Intermediate
Advanced
Type of initiative
International initiative
Digital technology / specialisation
Digital skills
Geographic scope
Europos sąjunga
Event setting
Blended
Virtual Live
Event organizer