-
Tamsiai mėlynos ir šviesiai mėlynos spalvos gradientinis fonas. Tekste rašoma: "Connect University Online Session Strengthened Code of Practice on Disinformation" Connect University logotipas kairiajame apatiniame kampe virš baltos juostos. "2023 m. sausio 26 d. 10:00 - 11:30" apatiniame dešiniajame kampe. Telefono su užrašu "fake news" ekrane piešinys, priešais jį - moteris.

2018 m. Europos Komisija paskelbė Kovos su dezinformacija praktikos kodeksą, kuris vėliau buvo atnaujintas. 2022 m. sugriežtintas kodeksas yra pirmasis tokio pobūdžio kodeksas pasaulyje ir yra Europos Komisijos kovos su dezinformacija strategijos dalis. 2022 m. sugriežtintas kodeksas yra platesnės reguliavimo sistemos dalis ir taps bendro reguliavimo priemone pagal Skaitmeninių paslaugų įstatymą. Šiam tikslui pasiekti kodeksas tarnauja kaip novatoriška savireguliavimo priemonė, skirta atitinkamiems sektoriaus dalyviams kovoti su dezinformacija.

Atsižvelgdama į 2022 m. sustiprintą kodeksą, Europos Komisija surengė apžvalginę sesiją, kurioje pristatė pagrindines sritis, dalyvaujančias suinteresuotąsias šalis, naujausius pokyčius, išryškino pagrindinius etapus ir paaiškino, kaip atrodys įgyvendinimo ir stebėsenos etapas. Šioje sesijoje dalyviai išklausys GD CONNECT skyriaus vadovės Krisztinos Stump pranešimą.

Registracija į šį renginį yra privaloma.
 

© Europos Komisija

Įvykio detalės

Author
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/7262
Target language
English
Industry - field of education and training
Information and Communication Technologies (ICTs) not further defined
Inter-disciplinary programmes and qualifications involving Information and Communication Technologies (ICTs)
Target audience
Digital skills for all
Digital skill level
Basic
Intermediate
Advanced
Type of initiative
EU institutional initiative
Digital technology / specialisation
Digital skills
Geographic scope
Europos sąjunga
Event setting
Virtual Live
Event organizer