Skaitmeninės technologijos daro didelį poveikį asmens sveikatai ir bendrai visuomenės gerovei, ir toliau darys tokį poveikį joms vystantis. Norint pasiekti geresnį individualizavimą, prevenciją ir pagerinti bendrą pacientų priežiūrą, reikalingi nauji skaitmeniniai sprendimai ir paslaugos. Šioje programoje daugiausia dėmesio skiriama verslo inovacijoms ir verslumui. Dalyviai nagrinės realius panaudojimo atvejus, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama su pokyčiais susijusių iššūkių prevencijai, ir kurs produktus ar paslaugas, skirtas sveikatos sistemoms tobulinti. ši programa - tai puiki galimybė dalyviams betarpiškai susipažinti ir įgyti patirties, kaip inovacijos veikia sveikatos priežiūros rinkoje.

Ši 12 dienų trukmės programa vyks Taline, Estijoje, Talino technologijos universiteto miestelyje. Paskaitos ir kiti programos renginiai vyks įvairiuose miestelio pastatuose. Dalyviai turės galimybę susipažinti su Estija ir jos pradedančiųjų įmonių ekosistema, dalyvaudami įvairiose tvarkaraštyje numatytose veiklose.

Reikalavimai

Ši EIT skaitmeninės vasaros mokyklos programa yra atvira jauniems specialistams, taip pat bakalauro ar magistrantūros studentams. EIT skaitmeninės vasaros mokykla siekia sudaryti sąlygas jos dalyviams tapti startuolių arba didesnių įmonių inovacijų lyderiais.

 

Training Offer Details

Author
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/7885
Digital technology / specialisation
Digital skills
Geographic scope
Estija
Target language
English
Typology of training opportunties
Short learning programme
Learning activity
lab / simulation / practice coursework
Effort
Full time
Is the certificate / credential free
Ne
Is this course free
Ne
Organization
Industry - field of education and training
Inter-disciplinary programmes and qualifications involving health and welfare
Target audience
Digital skills for the labour force.
Digital skills for ICT professionals and other digital experts.
Digital skill level
Intermediate
Advanced
Digital expert
Assessment type
Project based
Presential
Type of initiative
International initiative
Training duration
Up to 4 weeks
Self-paced course
No