Plintant ir tobulėjant daiktų internetui (IoT), mūsų aplinkoje atsiranda vis daugiau skaitmeninių įrenginių, kurie įsipina į mūsų fizinę erdvę ir objektus. Dabartinės tendencijos ir prognozės rodo, kad iki 2030 m. pasaulyje bus naudojama apie 50 mlrd. daiktų interneto įrenginių. Kuriant šį tarpusavyje susietą daiktų tinklą, mūsų erdvės tampa "išmanios", nes reaguoja ir prisitaiko prie įvairių veiksnių, todėl atsiranda naujų interaktyvių programų ir gerėja gyvenimo kokybė įvairiose srityse.

Ši EIT Skaitmeninės vasaros mokyklos programa vyks 2023 m. liepos 10-21 d. Milane, Italijoje. Ji bus dėstoma anglų kalba, derinant paskaitas, atvejų analizės pristatymus, demonstracijas realiose išmaniosiose erdvėse, įrengtose Milano politechnikos mokykloje, pramonės įmonėse ir gydymo centruose. Be to, dalyviai taip pat turės dirbti kartu kurdami projektus ir planuodami verslą, taip pat dalyvaus komandos formavimo veikloje. Preliminarus 12 dienų trukmės programos tvarkaraštis.

Šioje programoje gali dalyvauti jaunieji specialistai, taip pat bakalauro magistrantūros studentai, besidomintys besiformuojančiomis skaitmeninėmis technologijomis ir jų naudojimu verslo tikslais. Šia programa siekiama suteikti jiems galimybę tapti skaitmeninių interaktyvių pažangiųjų erdvių srities novatoriais - startuolių ar didesnių bendrovių projektuotojais, kūrėjais arba projektų vadovais. Pagal šią programą daugiausia dėmesio skiriama verslo inovacijoms ir verslumui, jai nereikia techninių ar programavimo žinių. 

Training Offer Details

Author
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/7975
Digital technology / specialisation
Internet of Things
Geographic scope
Italija
Target language
English
Typology of training opportunties
Short learning programme
Learning activity
educational programme
Effort
Full time
Is the certificate / credential free
Ne
Is this course free
Ne
Organization
Industry - field of education and training
Inter-disciplinary programmes and qualifications involving Information and Communication Technologies (ICTs)
Target audience
Digital skills for the labour force.
Digital skill level
Intermediate
Advanced
Assessment type
Presential
Type of initiative
International initiative
Training duration
Up to 4 weeks
Self-paced course
No