-
paveikslėlyje rodomas renginio plakatas, kuriame nurodyta data, laikas ir pavadinimas

Rugsėjo 21 d. Įgūdžių paktas organizuoja „Dabartinio ir galimo įgūdžių pakto nariams skirtą tinklaveikos renginį įgūdžių problemoms spręsti“, kuris vyks 09.30-15.00 val. Vidurio Europos laiku internete.

Renginiui vadovaus Vicki Donlevy, Įgūdžių pakto paramos paslaugų direktorė.

2020 m. lapkričio mėn. Europos Komisija paskelbė Įgūdžių paktą kaip bendro dalyvavimo modelį įgūdžių ugdymui Europoje, kuriuo siekiama kuo labiau padidinti investicijų į įgūdžius poveikį. Ja siekiama padėti viešosioms ir privačiosioms organizacijoms kelti kvalifikaciją ir persikvalifikuoti, kad jos galėtų klestėti vykdydamos žaliąją ir skaitmeninę pertvarką. Paktas, kaip vienas iš pavyzdinių Europos įgūdžių darbotvarkės veiksmų, yra tvirtai įtvirtintas Europos socialinių teisių ramstyje.

Visos suinteresuotos organizacijos kviečiamos prisijungti prie pakto. Nacionalinės, regioninės ir vietos valdžios institucijos; bendrovės; socialiniai partneriai; įvairių pramonės šakų ir sektorių organizacijos; prekybos rūmai; švietimo ir mokymo paslaugų teikėjai; užimtumo tarnybos gali tapti Įgūdžių pakto narėmis. Nuo pakto įgyvendinimo pradžios prie pakto prisijungė beveik 700 organizacijų.

Šis tinklaveikos renginys – tai galimybė suinteresuotoms organizacijoms ir naujausiems pakto nariams daugiau sužinoti apie paktą, jo naudą ir veiklą. Tai puiki galimybė susitikti su kolegomis iš visos Europos, susiduriančiais su panašiais iššūkiais, ir suvienyti jėgas sprendžiant Europos darbo jėgos kvalifikacijos kėlimo ir perkvalifikavimo klausimus.

Renginį sudaro dvi dalys.

  • Ryte išgirsite savo kolegas, kurie jau prisijungė prie pakto, taip pat galėsite susipažinti su neseniai paskelbto Įgūdžių rėmimo paslaugų pakto priemonėmis ir ištekliais bei naujausiais politikos pokyčiais. Dalyviai taip pat išgirs, kaip prisijungti prie Įgūdžių pakto, ir turės galimybę susitikti su pagal paktą sukurtų Didelio masto įgūdžių partnerysčių koordinatoriais ir sužinoti apie įvairiose pramonės ekosistemose pradėtas iniciatyvas.
  • Po pietų pertraukos dalyviai taps pagrindiniais šio tinklaveikos renginio dalyviais. Šioje interneto svetainėje dalyviai galės perskaityti informaciją apie kitus dalyvius, nustatyti pagrindinius galimus tinklaveikos dalyvius ir organizuoti susitikimus vieni su kitais. Taip pat galėsite dalyvauti trumpose informacinėse sesijose, kad sužinotumėte daugiau apie jus dominančius pakto aspektus.

© Įgūdžių paktas 

Įvykio detalės

Author
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/4487
Target language
English
Industry - field of education and training
Information and communication technologies not elsewhere classified
Inter-disciplinary programmes and qualifications involving Information and Communication Technologies (ICTs)
Target audience
Digital skills for the labour force.
Digital skills for ICT professionals and other digital experts.
Digital skills in education.
Digital skill level
Intermediate
Advanced
Digital expert
Type of initiative
EU institutional initiative
Digital technology / specialisation
Digital skills
Geographic scope
Europos sąjunga
Event setting
Virtual Live
Event organizer