Įvadas į programavimą – tai išsamus įvadas, kuriuo siekiama ugdyti programavimo įgūdžius besidomintiems programavimu, bet nežinantiems, nuo ko pradėti. Edinburgo universiteto kartu su Urugvajaus ORT universitetu parengtuose kursuose mokoma programuoti kalba „Scratch“. Besimokantieji supras, ką reiškia dirbti programuotoju, ir susipažins su esminėmis sąvokomis, - algoritmais, programinės įrangos inžinerija, kompiuterių komponentais ir kt. 

Kursų temos

Besimokantieji supažindinami su pagrindinėmis sąvokomis, susijusiomis su programine įranga, žiniatinklio kūrimu ir programavimu. Kurso metu taip pat aptariami pagrindiniai programinės įrangos inžinerijos metodai, kuriuos taiko šios srities kūrėjai, ir supažindinama su pagrindiniais kompiuterių programų dokumentavimo būdais.

Mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigę šį kursą, besimokantieji galės paaiškinti pagrindinius programavimo ir kodavimo principus, išvardyti įvairias programavimo kalbas ir parodyti pagrindines programavimo kalbos „Scratch“ žinias. Jie įgis pirmosios patirties rašydami savo kompiuterines programas, kurdami kompiuterinius žaidimus ir keisdami savo ar kitų žmonių parašytą kodą. Galiausiai jie taip pat išmoks pakartotinio kodo naudojimo pagrindų naudojant „Scratch“. 

Išsami informacija apie kursą ir tvarkaraštis 

Įvadas į programavimą trunka 4 savaites, o visus kursus galima baigti maždaug per 12 valandų ir tam nereikia būtinų programavimo ar matematikos žinių. Kursai pateikiami anglų kalba su subtitrais arabų, prancūzų, portugalų, italų, vietnamiečių, vokiečių, rusų, ispanų (ir anglų) kalbomis. Mokymasis vyksta peržiūrint trumpesnius ir ilgesnius mokomuosius vaizdo siužetus, klausimus, kurie skatina savianalizę ir diskusijas, ir skaitant medžiagą. Kursai yra nemokami, mokestis imamas tik už baigimo pažymėjimą. 

Training Offer Details

Author
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/1138
Digital technology / specialisation
Software
Mobile Application Development
Web Development
Geographic scope
Jungtinė Karalystė
Target language
English
French
Italian
Portuguese
Spanish
Typology of training opportunties
Course
Learning activity
e-learning coursework
Credential offered
Learning Activity
Effort
Part time light
Is the certificate / credential free
Ne
Is this course free
Taip
Organization
Training start date
2021
Industry - field of education and training
Information and Communication Technologies (ICTs) not further defined
Target audience
Digital skills for the labour force.
Digital skills for all
Digital skill level
Basic
Assessment type
Online
Type of initiative
National initiative
Training duration
Up to 4 weeks
Self-paced course
No