Programuokite patys! Įvadas į programavimą

2022-12-20

Įvadas į programavimą – tai išsamus įvadas, kuriuo siekiama ugdyti programavimo įgūdžius besidomintiems programavimu, bet nežinantiems, nuo ko pradėti. Edinburgo universiteto kartu su Urugvajaus ORT universitetu parengtuose kursuose mokoma programuoti kalba „Scratch“. Besimokantieji supras, ką reiškia dirbti programuotoju, ir susipažins su esminėmis sąvokomis, - algoritmais, programinės įrangos inžinerija, kompiuterių komponentais ir kt. 

Kursų temos

Besimokantieji supažindinami su pagrindinėmis sąvokomis, susijusiomis su programine įranga, žiniatinklio kūrimu ir programavimu. Kurso metu taip pat aptariami pagrindiniai programinės įrangos inžinerijos metodai, kuriuos taiko šios srities kūrėjai, ir supažindinama su pagrindiniais kompiuterių programų dokumentavimo būdais.

Mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigę šį kursą, besimokantieji galės paaiškinti pagrindinius programavimo ir kodavimo principus, išvardyti įvairias programavimo kalbas ir parodyti pagrindines programavimo kalbos „Scratch“ žinias. Jie įgis pirmosios patirties rašydami savo kompiuterines programas, kurdami kompiuterinius žaidimus ir keisdami savo ar kitų žmonių parašytą kodą. Galiausiai jie taip pat išmoks pakartotinio kodo naudojimo pagrindų naudojant „Scratch“. 

Išsami informacija apie kursą ir tvarkaraštis 

Įvadas į programavimą trunka 4 savaites, o visus kursus galima baigti maždaug per 12 valandų ir tam nereikia būtinų programavimo ar matematikos žinių. Kursai pateikiami anglų kalba su subtitrais arabų, prancūzų, portugalų, italų, vietnamiečių, vokiečių, rusų, ispanų (ir anglų) kalbomis. Mokymasis vyksta peržiūrint trumpesnius ir ilgesnius mokomuosius vaizdo siužetus, klausimus, kurie skatina savianalizę ir diskusijas, ir skaitant medžiagą. Kursai yra nemokami, mokestis imamas tik už baigimo pažymėjimą. 

Training Offer Details

Autorius
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/1138
Skaitmeninė technologija, specializacija
Programinė įranga
Mobiliųjų programų kūrimas
Interneto svetainių kūrimas
Geografinė taikymo sritis - šalis
Jungtinė Karalystė
Tikslinė kalba
Anglų
Prancūzų
Italų
Portugalų
Ispanų
Mokymo galimybių tipologija
Kursai
Mokymo veikla
e. mokymosi kursinis darbas
Siūlomos kvalifikacijos
Mokymų veikla
Mokymosi pastangos
Šiek tiek laiko
Pažymėjimas/ kreditai nemokami
Ne
Kursas nemokamai
Taip
Organizacija
Mokymo pradžios data
2021
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacinės ir komunikacinės technologijos (IKT) (plačiosios programos)
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai darbo rinkai
Skaitmeniniai įgūdžiai visiems
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Pagrindiniai įgūdžiai
Vertinimo tipas
Internetu
Iniciatyvos rūšis
Nacionalinė
Mokymo trukmė
Iki 4 sav.
Savarankiškas kursas
No