Projektas „Dita Atlas“ – Pramonės mokymo žemėlapis

2022-08-04

DITA (Skaitmeninės pramonės mokymo atlasas) yra pagal programą „Erasmus+“ finansuojamas projektas, kuriuo siekiama užtikrinti esamų Europos mokymo programų, kuriomis sprendžiami esminiai skaitmeninės transformacijos uždaviniai techninių ar negriežtųjų įgūdžių srityje, matomumą. Taip projekto konsorciumas nori sujungti papildomas mokymo programas Europoje ir suteikti daugiau galimybių šiandienos ir rytojaus Europos darbo jėgai gauti kvalifikacijos kėlimo ir perkvalifikavimo mokymo pasiūlymų.

Projektas skirtas:

  • mokymo paslaugų teikėjams, teikiantiems mokymo galimybes techninių arba socialinių įgūdžių srityse;
  • ES darbo jėgai, ieškančiai kvalifikacijos kėlimo arba perkvalifikavimo galimybių Europoje;
  • MVĮ, norinčioms stiprinti savo poziciją naujame skaitmeniniame amžiuje, keliant kvalifikaciją keliose technologijų srityse,
     

DITA žemėlapis

Skaitmeninės pramonės mokymo atlaso žemėlapis (DITA žemėlapis) – tai priemonė, kuria sudaromos sąlygos suinteresuotiesiems subjektams, mokymo paslaugų teikėjams ir galimiems būsimiems studentams keistis informacija, kurioje pateikiama informacija apie atitinkamus kursus, kuriais siekiama didinti įgūdžius ir kompetencijas skaitmeninės transformacijos Europos pramonės aplinkoje srityje. Žemėlapyje pateikiama informacija apie Europoje siūlomas mokymo programas, pateikiant prieinamą internetinį katalogą. Kataloge rodomas ryšys tarp mokymo programų ir jų organizacijų projekto metu ir padedama galutiniams naudotojams nedelsiant nustatyti svarbiausias mokymo organizacijas ir su jomis susisiekti.

Žemėlapyje pateikiami mokymai apima įvairias technologines sritis, įskaitant: robotiką ir autonomines sistemas, daiktų internetą, kibernetinį saugumą, pažangųjį ar itin našų skaičiavimą, duomenų gavybą ar didžiuosius duomenis, papildomą ir virtualiąją realybę, programinę įrangą, IRT valdymą, logistiką ir verslo sistemas ir daugelį kitų.

 

 

Mokymo informacija

Skaitmeninių įgūdžių lygis
Tarpiniai įgūdžiai
Išplėstiniai įgūdžiai
Skaitmeninis ekspertas
Skaitmeninė technologija, specializacija
Dirbtinis intelektas
Kibernetinė sauga
Daiktų internetas
Didieji duomenys
Robotika
Papildytoji realybė
Virtualioji realybė
Didelio našumo kompiuterija
Mašininis mokymasis
Debesų kompiuterija
Programinė įranga
Skaitmeniniai įgūdžiai
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Švietimas (plačiosios programos)
Darbo organizavimas
Informacinės ir komunikacinės technologijos (IKT) (plačiosios programos)
Metodika

Interaktyvus žemėlapis, padedantis galutiniams naudotojams nedelsiant nustatyti aktualiausias mokymo organizacijas ir mokymo pasiūlymus, susijusius su besiformuojančiomis technologijomis visoje Europoje, ir su jais susisiekti.

Organizacija
Skaitmeninio ištekliaus tipas
Mokymo programos
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai švietimui
Tikslinė kalba
Anglų
Iniciatyvos rūšis
Tarptautinė