2021-08-26
  Dalijamės medžiaga, kuri gali būti naudinga organizuojant saugesnio interneto veiklas mokyklose ar bibliotekose, skirtas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Medžiaga sukurta daugiausia vykdant projektą „Saugesnis internetas“, kurio tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į žalingą informaciją ir elgesį internete; skatinti saugesnį, ypač vaikų, naudojimąsi internetu ir naujomis technologijomis, suteikti visuomenei galimybę anonimiškai pranešti apie neteisėtą ar žalingą interneto turinį bei teikti pagalbą vaikams, susidūrusiems su elektroninėmis patyčiomis, žalingu turiniu ir kita nemalonia ar
  2021-08-24
  Pamokėlė supažindina, su informacine sistema “E. sveikata”, kuri jungia pacientų asmens sveikatos įrašų, medicininių vaizdų, registravimo į sveikatos priežiūros įstaigas bei e. receptų išrašymo sistemas.
  2021-08-24
  Pamokėlė supažindina su populiariausiomis programėlėmis išmaniajame telefone: kalendoriumi, e. pašto, balso įrašymo programomis bei užrašine. Tinka tiek „Android“, tiek ir „iOS“ sistemų telefonų savininkams.
  2021-08-24
  Pamokėlė skirta norintiems daugiau sužinoti apie e. priemones bendruomenių veiklai: - svetaines; - „Google“ priemones; - veiklos planavimo priemones.
  2021-08-24
  Socialiniai tinklai suteikia galimybę plėsti savo bendruomenę ir pasiekti kur kas didesnę auditoriją. Ši pamokėlė supažindina su bendruomenių įtinklinimu ir paaiškina, kaip perkelti savo bendruomenės veiklas į internetą.
  2021-08-24
  Sužinokite apie programėles, kurias galima parsisiųsti į savo išmanųjį telefoną nemokamai ir išmokite jomis naudotis! Išmanusis telefonas nenusileidžia kompiuteriui, – juo galima ne tik naršyti internete, tvarkyti savo paštą ir užrašinę, bet ir parsisiųsti bet kurią iš tūkstančių jam pritaikytų programėlių, padedančių atlikti įvairias kasdienes ar darbo užduotis. Bendrauti padeda programėlės “Skype”, “Messenger”, keliones planuoti “Google Maps”, dalintis idėjomis ir įvairiais vaizdais – “Pinterest”. Programa skirta visiems, norintiems sužinoti, kaip sumaniau naudotis savo išmaniuoju telefonu
  2021-08-24
  Elektroninis parašas suteikia galimybę asmeniui patvirtinti savo tapatybę ir virtualiai pasirašyti įvairius dokumentus. Pamokėlė skirta visiems, siekiantiems sužinoti, kas yra elektroninis parašas, kaip ir kur juo naudotis.