Europos Komisijos renginys „Naujos kartos blokų grandine grindžiamos viešosios paslaugos Europoje“

2022-12-12
-
Tekste rašoma „Connect University Online Session – Towards a new generation of blockchain. based services“ („Connect University Online Session – Towards a new generation of blockchain. based services“). Tamsiai rausvos, violetinės ir baltos kubelių šviesos ir tamsiai rausvos spalvos, įvairių žmonių piešinys. Balta juosta apačioje su „Connect University“ logotipu ir „2022 m. gruodžio 14 d. 14.00–15.30 val.“

Naujoji pasaulinio žiniatinklio iteracija, vadinama žiniatinkliu 3.0, sujungia naujoviškas technologijas, pavyzdžiui, paskirstytųjų duomenų knygų technologijas (DLT)/blokų grandines, kriptografiją, išmaniuosius sandorius ir bendrąsias API. Žiniatinklis 3.0 siūlo alternatyvią paradigmą platformomis grindžiamam 2.0 žiniatinklio modeliui, ir tai matyti iš decentralizuotos skaitmeninės ekonomikos augimo ir įsitvirtinimo visame pasaulyje.

Šioje Europos Komisijos organizuojamoje internetinėje sesijoje bus nagrinėjama, kaip ES prisideda prie būsimų viešųjų paslaugų kūrimo blokų grandinėje. Ja siekiama išsiaiškinti, kaip viešasis sektorius pirmauja plečiant tokių technologijų diegimą ir kaip šias technologijas galima panaudoti laikantis Europos vertybių ir principų.

Internetinė sesija apims šias temas.

  • Įžanga: ES vizija ir veiksmai blokų grandinės srityje [ES blokų grandinės strategija].
  • Europos blokų grandinės paslaugų infrastruktūra (EBSI) – tolesni veiksmai.
  • Keitimasis švietimo duomenimis skaitmeninių įgūdžių metais.
  • Produktų stebėjimas ir atsekamumas, kuriais remiama ES politika.
  • Europos blokų grandinės reglamentavimo sistema.

Europos blokų grandinės partnerystė (EBP) – ES lygmens iniciatyva, kuria siekiama parengti ES blokų grandinės strategiją ir sukurti blokų grandinės infrastruktūrą viešosioms paslaugoms. Europos blokų grandinės paslaugų infrastruktūros (EBSI) iniciatyva, kurią valdo EBP, yra daugiašalis projektas, apimantis visas ES valstybes nares, taip pat Norvegiją, Lichtenšteiną ir Ukrainą stebėtojos teisėmis bendradarbiaujant su Europos Komisija. EBSI yra viešojo sektoriaus iniciatyva, kuria pereinama prie blokų grandinės infrastruktūros, siekiant padėti plėtoti geresnes viešąsias paslaugas visai Europai. Visų pirma EBSI remia keitimąsi diplomais ar kitais švietimo duomenimis taip, kad juos būtų lengva patikrinti ir būtų sunku įsilaužti ar suklastoti. Be to, jame pateikiami kovos su klastojimu arba skaitmeninio paso produkto įgyvendinimo sprendimai, kurie gali būti naudojami ES žaliajai darbotvarkei remti.

Europos Komisija kartu su EBP ir EBSI kuria bandomąją bandomąją blokų grandinės ir decentralizuotų duomenų sprendimų aplinką. Europos blokų grandinės reguliavimo sistema suteiks visos Europos eksperimentavimo sistemą, skirtą novatoriškiems technologiniams sprendimams, susijusiems su blokų grandinėmis ir paskirstytojo registro technologijomis. Taip siekiama padidinti būsimų paslaugų, kurios priklauso nuo novatoriškų technologijų konvergencijos, teisinį tikrumą.

Norint dalyvauti šiame renginyje, būtina užsiregistruoti.

© Europos Komisija

Įvykio detalės

Autorius
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/7213
Tikslinė kalba
Anglų
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacinės ir komunikacinės technologijos neklasifikuojami kitur
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai darbo rinkai
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Tarpiniai įgūdžiai
Išplėstiniai įgūdžiai
Iniciatyvos rūšis
ES institucijų
Skaitmeninė technologija, specializacija
Blokų grandinė
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Įvykio parametrai
Virtuali transliacija
Įvykio organizatorius