2023-02-28
  Vykdant projektą „Europos bibliotekų skaitmeninio įgalinimo skatinimas“ šiame renginyje pradedama naudoti skaitmeninė savianalizės priemonė. Sužinokite, kaip šiuo projektu siekiama remti neformalųjį skaitmeninį suaugusiųjų švietimą pasiūlant paslaugų teikėjams priemones, padedančias nustatyti, kaip naudojamos technologijos ir kaip jas būtų galima toliau integruoti į jų veiklą.
  2023-01-24
  Šimtai vietos ir internetinių renginių, kuriuose dalijamasi idėjomis ir dabartiniais projektais, pradeda iniciatyvas, kuriomis siekiama pritaikyti mūsų mokymosi modelius prie spartesnės XXI a. pertvarkos. Organizuoja Mokymosi planetos aljansas su UNESCO.
  2023-02-06
  Kasmetiniame skaitmeninių įgūdžių festivalyje, kuriame daugiausia dėmesio skiriama Didžiojo Mančesterio sričiai, dalyvauja vietos pramonės atstovai, siekiantys auginti technologijų srities...
  2022-12-14
  Decentralizuota skaitmeninė ekonomika auga visame pasaulyje, o tokios technologijos kaip paskirstytieji registrai, kriptografija, išmaniosios sutartys ir vis daugiau tampa mūsų dabartinio „Web 2.0“ modelio alternatyva. Europos Komisijos Ryšių tinklų, turinio ir technologijų generalinis direktoratas surengė renginį, kad išnagrinėtų, kaip ES prisideda prie paslaugų ateities kūrimo pasitelkdama blokų grandinę, kartu gerbdama Europos vertybes ir principus, ir kaip viešasis sektorius pirmauja diegiant šias technologijas. Prisijunkite prie šio renginio ir sužinokite daugiau!