Apklausa: kokius pavyzdžius įtraukti į naują DigComp 2.2 leidimą?

2021-11-25

Prieš išleisdama naują DigComp 2.2 versiją, Europos Komisija paskelbė patvirtinimo apklausą, kad sužinotų ekspertų ir suinteresuotųjų šalių, veikiančių skaitmeninių įgūdžių srityje, nuomonę.

Skaitmeninės kompetencijos sandara (DigComp) yra piliečių skaitmeninių gebėjimų tobulinimo priemonė. Ji gali padėti įsivertinti įgūdžius, nustatyti mokymosi tikslus, mokymosi galimybes ir rasti atitinkamas karjeros galimybes. DigComp 2.2 patvirtinimo apklausa bus atvira iki 2021 m. lapkričio 30 d. (pratęsta iki gruodžio 7 d.) Ją užpildyti trunka 10–15 minučių, nerenkami jokie asmens ar prisijungimo duomenys. Kiekviena apklausa nagrinėja kompetencijų rinkinį platesnėje įgūdžių srityje, pavyzdžiui, informacijos ir duomenų raštingumo, bendravimo ir bendradarbiavimo ir kt.

Kiekvieną klausimyną taip pat galima atsisiųsti kaip atskirą pdf failą. Daugiau informacijos apie DigComp 2.2 atnaujinimą rasite šiame aiškinamajame vaizdo įraše. Pasidalykite savo nuomone, kokios skaitmeninės kompetencijos yra būtinos kiekvienam europiečiui, ir padėkite, kad ateinantys 10 metų taptų Europos skaitmeniniu dešimtmečiu. Prisijunkite prie apklausos čia!

Apie naujieną

Autorius
https://digital-skills-jobs.europa.eu/en/latest/news/have-your-say-what-examples-include-new-publication-digcomp-22
Skaitmeninė technologija, specializacija
Programinė įranga
Mobiliųjų programų kūrimas
Interneto svetainių kūrimas
Skaitmeniniai įgūdžiai
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Pagrindiniai įgūdžiai
Tarpiniai įgūdžiai
Išplėstiniai įgūdžiai
Skaitmeninis ekspertas
Iniciatyvos rūšis
ES institucijų