Inovacijų kūrėjai pakviesti išbandyti savo išradimus švietime

2022-06-30

Nacionalinė švietimo agentūra, įgyvendindama projektą „Skaitmeninė švietimo transformacija („EdTech“)“ pakvietė inovacijų kūrėjus iki liepos 14 d. teikti paraiškas išbandyti savo švietimo technologijas ir inovacijų sprendimus švietime.

Atrinktų EdTech sprendimų išbandymas vyks 2022 m. rugsėjo 12 d. – 2022 m. lapkričio 30 d.

Jo metu bus siekiama praktiškai švietimo įstaigose pritaikyti pasiūlytus produktus ir paslaugas.  Tai sudarys galimybes sprendimų kūrėjams ir švietimo įstaigų atstovams išbandyti pasiūlytus sprendimus realioje aplinkoje, o EdTech sprendimų kūrėjams suteiks daugiau žinių apie kasdienį mokymąsi, besimokančiųjų poreikius, leis vystyti ir tobulinti savo produktus, atskleis, kur ir kaip galima taikyti naujausias švietimo technologijas ateityje.

Vėliau EdTech sprendimai bus įtraukti į ugdymo procesą, o tai leis naudoti naujausias švietimo technologijas gerinti mokymo procesui ir jo kokybei, įgalins mokytojus, dėstytojus ir lektorius patiems rinktis EdTech sprendimus bei taikyti juos mokymo procese.

Siūlomi švietimo ir inovacijų sprendimai turi atitikti du kriterijus: EdTech sprendimas jau turi būti išbaigtas ir paruoštas naudoti ir turi būti pristatytas trumpu (iki 3 minučių) vaizdo įrašu, kuriame nurodomos jo galimybės, sprendžiamos problemos ir mokymosi procesui atnešama nauda. EdTech sprendimų kūrėjas gali teikti atrankai tik vieną paraišką. EdTech sprendimų kūrėjai, siekiantys dalyvauti išbandyme, paraiškoje privalo motyvuotai pagrįsti, kodėl siekia, jog jų sprendimas būtų išbandytas, kokie sprendimų pagrindiniai tikslai ir kokių rezultatų jais siekiama. Tokių sprendimų pavyzdžiai galėtų būti interaktyvūs mokymosi įrankiai, išmanus skaitmeninis turinys – edukacinės priemonės, išnaudojančios naujausias informacinių technologijų galimybes.

Daugiau informacijos https://www.nsa.smm.lt/2022/06/23/inovaciju-kurejai-kvieciami-teikti-paraiskas-isbandyti-savo-isradimus-svietime/.

NŠA inf.

Apie naujieną

Skaitmeninė technologija, specializacija
Skaitmeniniai įgūdžiai
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Tarpiniai įgūdžiai
Išplėstiniai įgūdžiai
Skaitmeninis ekspertas
Iniciatyvos rūšis
Nacionalinė