Kibernetinis saugumas ir sistemos atsparumui didinti

2022-08-12

Kinetinės ir skaitmeninės karinės operacijos vis labiau priklauso nuo kompiuterių ir tinklinių ryšių informacijos rinkimo, žvalgybos, koordinavimo ir ginklų kontrolės. Tuo pat metu, kai sparčiai auga priklausomybė nuo skaitmeninių technologijų, didėja ir galimos grėsmės bei pažeidžiamumas. Be to, daiktų internetas (IoT) plačiai integruotas į įvairius sektorius ir pramonės šakas, siūlant gatavus stebėjimo, stebėsenos, sveikatos priežiūros ir karinių platformų sprendimus.

Tikimasi, kad pasiūlymais bus parengta, suprojektuota ir (arba) demonstruojama Kibernetinių fizinių tyrimų laboratorija naudojant aparatinės ir programinės įrangos priemones, padedančias įgyti ekspertinių žinių, daugiausia dėmesio skiriant veiksmingų bandymų, skirtų bendroms ir svarbioms kibernetinėms fizinėms sistemoms, gaminiams ir komponentams, naudojant realistiškus atitinkamo naudojimo atvejo duomenis.

Joje turi būti numatyti esamos ir planuojamos sistemos architektūros kibernetinio saugumo analizės pajėgumai, įskaitant įrodytą pasirinktos sistemos ar komponento grėsmių analizę. Remiantis šia analize, architektūra gali būti atnaujinta siekiant padidinti sistemos saugumą iki tinkamo lygio.

Terminas: 2022 m. lapkričio 24 d. 17.00 val. Briuselio laiku

Finansavimo informacija

Finansavimo forma
Dotacija
Skaitmeninė technologija, specializacija
Kibernetinė sauga
Daiktų internetas
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai IRT specialistams
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Tarpiniai įgūdžiai
Išplėstiniai įgūdžiai
Skaitmeninis ekspertas
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Iniciatyvos rūšis
ES institucijų
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Ginkluotosios pajėgos ir gynyba