ToolboX akademija (Ispanija)

2022-06-20

Interneto platformą ToolboX.Academy sukūrė ir sukūrė Malagos universitetas, bendradarbiaudamas su Andalūzijos regioninės vyriausybės švietimo ministerijos Švietimo inovacijų tarnyba, ir ją patvirtino bandymuose, kuriuose dalyvavo 30 mokyklų ir 1 200 mokinių.

Joje teikiamos nemokamos kompiuterinio programavimo mokymo paslaugos, į kurias įtraukiama komandos sukurta elementarioji kalba ir siūloma mokymo programa, palengvinanti jos diegimą mokyklose ir institutuose. Į ją taip pat įtrauktas televizijos serialas "TXAC Planet", kurio 30 skyrių apima visą kursą. Šiuo metu ja naudojasi daugiau nei 20 000 mokinių iš 500 Ispanijos mokyklų, kurie platformoje programavimo mokėsi 50 000 valandų.

Gyvename tokiu metu, kai dominuoja technologinė pažanga ir naujų technologijų įsisavinimas, kuris greitai ir iš esmės keičia mūsų gyvenimo įpročius ir pačią visuomenės struktūrą. Šiomis aplinkybėmis būtina įtraukti kompiuterių kalbą ir kompiuterinį mąstymą į mūsų mergaičių, berniukų ir jaunuolių mokymą atsižvelgiant į darbo galimybes, kurias suteikia ši tarpdisciplininė kompetencija, siekiant sumažinti darbo užmokesčio skirtumus, skaitmeninę atskirtį ir lyčių atotrūkį inžinerijos srityje, taip pat į galimybę būsimąsias kartas iš paprastų vartotojų paversti technologinės revoliucijos dalyviais, kas reikštų šalies ateitį.

Vis dėlto kompiuterinio raštingumo sunkumai yra struktūrinio pobūdžio ir jiems spręsti reikia didelių investicijų į mokymo programų kūrimą, medžiagos kūrimą ir kvalifikuotų mokytojų mokymą bei sertifikavimą mokyti programavimo. Rėmėjai suprato, kad vienintelė sparti alternatyva - sukurti platformą su pakankamais mokymo pajėgumais, kad mokiniai savarankiškai ir žaismingai įsisavintų pagrindines kompiuterinio mąstymo sąvokas, reikalingas darbams.

Apie šią patirtį

Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai švietimui
Skaitmeninė technologija, specializacija
Dirbtinis intelektas
Robotika
Programinė įranga
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Pagrindiniai įgūdžiai
Tarpiniai įgūdžiai
Geografinė taikymo sritis - šalis
Ispanija
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacinės ir komunikacinės technologijos (IKT) (plačiosios programos)
Programinės įrangos ir programų kūrimas ir analizė
Iniciatyvos rūšis
Nacionalinė
Finansavimo rūšis
Viešasis privatusis