Dirbtinio intelekto elementai

2022-04-07

Dirbtinio intelekto elementų kursą 2018 m. sukūrė Suomijos inovacijų bendrovė „Reaktor“ ir Helsinkio universitetas (Suomija), 2019 m. pirmininkaujant Europos Vadovų Tarybai.

Kurso tikslas – bet kuriam asmeniui atskleisti dirbtinio intelekto (DI) turinį, skatinti visos Europos piliečius įgyti žinių šia tema ir suprasti įvairius būdus, kuriais technologijos keičia pasaulį. Dirbtinio intelekto elementų kursai skirti visiems piliečiams, įskaitant studentus, darbuotojus, norinčius pradėti karjerą skaitmeniniame sektoriuje, vyresnio amžiaus žmones, darbo ieškančius asmenis ir tuos, kurie nori daugiau sužinoti apie dirbtinio intelekto poveikį Europoje ir už jos ribų. 

Dirbtinio intelekto elementų kursai yra nemokami, savarankiški mokymai, kuriuose išsaugoma dalyvių pažanga ir kurie leidžia besimokantiesiems baigti kursą sau patogia sparta. Kursą sudaro 6 skyriai, kiekvienas skyrius toliau suskirstytas į 3 atskirus skirsnius, o informacija ir žinios pateikiamos puslapiuose. Kursuose dalyviai mokomi, ką jie turi žinoti apie DI sritį: kaip pradedama ir plėtojama, skatinant naujų ir susijusių sričių, pavyzdžiui, mašininio mokymosi ar giliojo mokymosi, plėtrą ir laikomasi esminių dirbtinio intelekto metodų ir sprendimų kūrimo taisyklių ir požiūrių.

Pateikiant praktinius naudojimo atvejus ir savianalizės pratybas, kartu taikant tarpusavio vertinimo metodą, DI elementų kursai suteikia galimybę besimokantiems asmenims gilintis į DI specializaciją, pavyzdžiui, į neuroninius tinklus (daug paprastų vienetų, neuronų, kurie priima ir perduoda signalus vieni kitiems) ir į kitas svarbiausias technologijos sąvokas. Be to, besimokantys asmenys taip pat gali daugiau sužinoti apie įvairias DI taikomąsias programas pagrindiniuose pramonės sektoriuose, pavyzdžiui, gamybos ir sveikatos priežiūros, ir rasti praktinių rekomendacijų apie įgūdžius, reikalingus dirbti su dirbtiniu intelektu, rūšis ir darbo galimybes bei vaidmenis, kuriuos šis sektorius kuria. 
 

Training Offer Details

Skaitmeninė technologija, specializacija
Dirbtinis intelektas
Mašininis mokymasis
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Tikslinė kalba
Bulgarų
Kroatų
Čekų
Danų
Olandų
Anglų
Estų
Suomių
Prancūzų
Vokiečių
Graikų
Airių
Italų
Latvių
Lietuvių
Maltiečių
Lenkų
Portugalų
Rumunų
Slovakų
Slovėnų
Ispanų
Švedų
Mokymo galimybių tipologija
Kursai
Mokymo veikla
e. mokymosi kursinis darbas
Siūlomos kvalifikacijos
Teisė mokytis
Mokymosi pastangos
Šiek tiek laiko
Pažymėjimas/ kreditai nemokami
Taip
Kursas nemokamai
Taip
Organizacija
Mokymo pradžios data
2018
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacinės ir komunikacinės technologijos (IKT) (plačiosios programos)
Duomenų bazių ir tinklų projektavimas ir administravimas
Programinės įrangos ir programų kūrimas ir analizė
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai darbo rinkai
Skaitmeniniai įgūdžiai visiems
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Pagrindiniai įgūdžiai
Vertinimo tipas
Internetu
Iniciatyvos rūšis
Nacionalinė
Mokymo trukmė
Iki 4 sav.
Savarankiškas kursas
Yes