Informacijos rinkimo priemonės skaitmeniniame amžiuje

2022-04-08

Šis IE verslo mokyklos internetinis kursas – tai įvadas į informacijos analizės pasaulį, kuriame daugiausia dėmesio skiriama skaitmeninių technologijų poveikiui darbo rinkai ir visuomenei visame pasaulyje. Kursuose, skirtuose tiek pačiame technologijų ir skaitmeninių inovacijų sektoriuje, tiek už jo ribų esantiems darbuotojams, pateikiama technologinės plėtros ir raidos bei pokyčių, kuriuos lemia skaitmeninė transformacija, apžvalga.  

Kursuose daugiausia dėmesio skiriama dirbtinio intelekto (DI) ir susijusių kitų technologijų, pavyzdžiui, mašininio mokymosi ar robotikos, temai. Jie nagrinėja ryšius tarp įvairių besiformuojančių technologijų, kad parodytų jų poveikį mūsų kasdieniam socialiniam ir profesiniam gyvenimui ir technologijų plėtrai, be kita ko, atsižvelgiant į verslo aplinką. Juose pateikiamos praktinės sistemos, kurias sukūrė organizacijos bei viešosios įstaigos, ir kurios gali padėti spręsti skaitmeninio amžiaus sukeltą netikrumo problemą, ir pateikti pasiūlymų, kaip pagrįsti sprendimų priėmimo verslo procesus. 

IE verslo mokyklos skaitmeninio amžiaus geopolitikos profesoriaus Milo Joneso vadovaujamas kursas trunka iš viso 8 valandas ir jame numatyti lankstūs ir perkeliami atsiskaitymo terminai. Dalyvauti galima internetu, naudojantis „Coursera“ mokymosi sistema, dalyviai gali įsigyti pažymėjimą už mokestį. Kursai vyksta anglų kalba su subtitrais keliomis kitomis kalbomis: arabų, prancūzų, portugalų, italų, vietnamiečių, vokiečių, rusų ir ispanų. 

Training Offer Details

Skaitmeninė technologija, specializacija
Didieji duomenys
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Tikslinė kalba
Anglų
Prancūzų
Vokiečių
Italų
Portugalų
Ispanų
Mokymo galimybių tipologija
Kursai
Mokymo veikla
e. mokymosi kursinis darbas
Siūlomos kvalifikacijos
Mokymų veikla
Mokymosi pastangos
Šiek tiek laiko
Pažymėjimas/ kreditai nemokami
Ne
Kursas nemokamai
Taip
Organizacija
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacinės ir komunikacinės technologijos (IKT) (plačiosios programos)
Duomenų bazių ir tinklų projektavimas ir administravimas
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai darbo rinkai
Skaitmeniniai įgūdžiai visiems
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Pagrindiniai įgūdžiai
Tarpiniai įgūdžiai
Vertinimo tipas
Internetu
Iniciatyvos rūšis
Tarptautinė
Mokymo trukmė
Iki 1 sav.
Savarankiškas kursas
No