Žiniasklaidos ir skaitmeninio raštingumo MAIK

2022-04-08

Šis kursas, siūlomas Atvirojo virtualaus mobilumo mokymosi centro, suteikia dalyviams pagrindinį supratimą apie skaitmeninę žiniasklaidą ir sąvokas, susijusias su skaitmeniniu raštingumu. Masiniame atvirame internetiniame kurse (MAIK) daugiausia dėmesio taip pat skiriama besimokančiųjų gebėjimams efektyviai naudotis ir išnaudoti skaitmeninių įgūdžių išteklius bei mokytis skaitmeninėje aplinkoje.

Kam šis kursas skirtas?

Žiniasklaidos ir skaitmeninio raštingumo MAIK skirtas aukštųjų mokyklų studentams, kuriems suteikiama galimybė pagerinti skaitmeninius įgūdžius ir supratimą apie skaitmeninį raštingumą bei pagrindinius skaitmeninius įgūdžius, tokius kaip turinio kūrimas, bendravimas internete ar gebėjimas užtikrinti privatumą skaitmeninėje erdvėje. Jis taip pat gali būti naudingas dėstytojams, nes tai gali būti išteklių saugykla, kuri pasitarnaus kaip įkvėpimo šaltinis diegiant skaitmenines technologijas į mokymo metodus ir mokantis iš gerosios šios srities praktikos. Dalyviai sužinos, kaip ieškoti atitinkamų kursų ir išteklių, kad įgytų skaitmeninių įgūdžių, reikalingų pažangai, naudotis geriausiomis bendravimo internete priemonėmis ir vertinti informacijos, gautos internete, kokybę.

Prieš pradėdami kursą, besimokantieji turi atlikti testą, kurio metu įvertinamas jų įgūdžių lygis ir priskiriamas atitinkamai programai: pagrindų, vidutinio lygio arba pažengusiųjų. Kiekvieno sudėtingumo lygio kursų medžiagą sudaro atvira prieiga prie e. knygų, PDF dokumentų, ataskaitų ir tekstinės medžiagos, vaizdo įrašų ir daug kitos mokymosi veiklos.

 

Training Offer Details

Skaitmeninė technologija, specializacija
Skaitmeniniai įgūdžiai
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Tikslinė kalba
Anglų
Mokymo galimybių tipologija
MAIK
Mokymo veikla
e. mokymosi kursinis darbas
Siūlomos kvalifikacijos
Mokymų veikla
Mokymosi pastangos
Šiek tiek laiko
Pažymėjimas/ kreditai nemokami
Taip
Kursas nemokamai
Taip
Organizacija
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Raštingumas ir skaičiavimo pagrindai
Kompiuterio panaudojimas
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai švietimui
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Pagrindiniai įgūdžiai
Tarpiniai įgūdžiai
Išplėstiniai įgūdžiai
Vertinimo tipas
Internetu
Iniciatyvos rūšis
Tarptautinė
Mokymo trukmė
Iki 3 mėn.
Savarankiškas kursas
Yes