Darbo namuose skaitmeninių priemonių rinkinys

2021-08-08

Darbo namuose skaitmeninių priemonių rinkinį sudaro įvairūs nemokami ištekliai ir skaitmeninės priemonės, padedančios besimokantiems asmenims produktyviai praleisti laiką savo šalyje. Išteklių ir priemonių duomenų bazę sukūrė Briuselyje (Belgija) įsikūrusi visos Europos asociacija ALL DIGITAL, reaguodama į COVID-19 pandemiją ir švietimo, mokyklinio ir profesinio rengimo bei mokymo sistemų perėjimą prie nuotolinio mokymosi. 

Duomenų bazėje, skirtoje visų lygmenų moksleiviams – nuo pradinių iki vidurinių mokyklų ir net aukštojo mokslo įstaigų – mokytojams ir tėvams suteikiama daug įvairių galimybių, suteikiama galimybė įvairinti švietimą namuose ir sudaryti jam palankesnes sąlygas, taip pat skatinti skaitinio ar skaitmeninio raštingumo įgūdžių ugdymą. Duomenų bazės ištekliai taip pat naudingi darbuotojams ir darbo ieškantiems asmenims, kurie gali susipažinti su patarimais apie saugų nuotolinį darbą ir organizacijos informuotumo gerąją patirtį per darbuotojų parodymus, rekomendacijas dėl mokymo ir mokymosi veiklos ir vadovus apie nuotolinį darbą, internetinę gerovę ir bendrą gerovę. Kiti ištekliai apima: taikomosios programos, tinkamos vaizdo konferencijoms rengti ir palaikyti ryšį su šeima ir draugais, įskaitant patarimus, kaip užtikrinti tinklo saugumą, vaikams tinkamą medžiagą, taip pat pedagogams skirtą mokomąją medžiagą. 

Tėvams skirtame skyrelyje pristatomi keli smagūs internetiniai žaidimai, kuriuose dalyvauja tėvai ir vaikai ir skatinamas matematinio ir skaitmeninio raštingumo įgūdžių ugdymas. Įvairūs priemonių rinkinio ištekliai taip pat apima virtualias ekskursijas istorinėse vietose, nuorodas į nemokamas internetines mokymosi platformas ir garso knygas, kurias galima nemokamai atsisiųsti. 

Mokymo informacija

Skaitmeninių įgūdžių lygis
Pagrindiniai įgūdžiai
Tarpiniai įgūdžiai
Skaitmeninė technologija, specializacija
Kibernetinė sauga
Didieji duomenys
Programinė įranga
Interneto svetainių kūrimas
Skaitmeniniai įgūdžiai
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacinės ir komunikacinės technologijos (IKT) (plačiosios programos)
Metodika

Išsamus katalogas su skaitmeninėmis priemonėmis COVID-19 pandemijos kontekste, skirtas įvairioms tikslinėms auditorijoms; jame pateikiamos įvairios išorinės nuorodos.

Organizacija
Skaitmeninio ištekliaus tipas
Kita mokymo medžiaga
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai švietimui
Skaitmeniniai įgūdžiai visiems
Tikslinė kalba
Anglų
Kompetencijų topologija
nuotoliniam darbui reikalingi skaitmeniniai įgūdžiai, skaitmeninės priemonės, darbuotojų organizaciniai patarimai
Iniciatyvos rūšis
Tarptautinė