ENISA kibernetinių įgūdžių pratybų platforma (CEP)

2022-07-28

Kibernetinių įgūdžių pratybų platforma (CEP) yra ENISA praktinio mokymo pasitelkiant kibernetinio saugumo pratybas sistema. Mokymai paprastai skirti IT arba kibernetinio saugumo specialistams. Ji padeda praktikuotis su aukščiausios klasės techniniais iššūkiais virtualioje kibernetinėje erdvėje, kuri imituoja tikrovę.

CEP platforma palengvina sudėtinių pratybų valdymą, pateikia išsamų būsimų ir ankstesnių pratybų žemėlapį, joje yra pratybų aikštelė su aukščiausios klasės techniniais iššūkiais ir vartai į virtualią kibernetinę visumą, kuri imituoja tikrovę. ENISA incidentų plėtojimo bendruomenėje yra specialistų ir ekspertų, kurie remia pratybas ir daro poveikį jų plėtojimui ir vykdymui ateityje, grupė.

CEP platformos ypatybės

Pratybos valdomos CEP centre. Be to, platformoje veikia kibernetinio saugumo techninės pratybų (CTEx) aplinka, skirta savarankiškoms pratyboms ir mokymams, susijusiems su techniniais kibernetinio saugumo incidentais. ENISA grupė sukūrė bendro pobūdžio virtualią pratybų visumą, kuri vertinga kiekvienam kibernetinio saugumo specialistui.

Mokymo informacija

Skaitmeninių įgūdžių lygis
Išplėstiniai įgūdžiai
Skaitmeninis ekspertas
Skaitmeninė technologija, specializacija
Kibernetinė sauga
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Programinės įrangos ir programų kūrimas ir analizė
Metodika

Pratybų platforma IT ir kibernetinio saugumo specialistams

Organizacija
Skaitmeninio ištekliaus tipas
Kita mokymo medžiaga
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai IRT specialistams
Tikslinė kalba
Anglų
Iniciatyvos rūšis
ES institucijų