Kibernetinio saugumo aukštojo mokslo duomenų bazė (CyberHEAD)

2022-07-28

Kibernetinio saugumo aukštojo mokslo duomenų bazė (CyberHEAD) yra visuomenės pildoma duomenų bazė, kurioje išvardijamos ES ir Europos laisvosios prekybos asociacijos (ELPA) akademinių institucijų aukštojo mokslo galimybės. CyberHEAD galima rasti ENISA, Europos Sąjungos kibernetinio saugumo agentūros, interneto svetainėje, o nuo pat jos sukūrimo ši duomenų bazė tapo atskaitos tašku ir ja naudojasi piliečiai, norintys daugiau sužinoti apie kibernetinį ir tinklo saugumą ir kvalifikacijos kėlimą.

Tai taip pat didžiausia patvirtinta aukštojo mokslo duomenų bazė Europoje. Kibernetinio saugumo aukštojo mokslo duomenų bazės tikslas – remti piliečių gebėjimą priimti informacija pagrįstus sprendimus ir padėti jiems įvertinti įvairias mokymo galimybes, kad būtų galima pasirinkti tinkamiausią programą. Be to, CyberHEAD suteikia daugiau matomumo akademinėms institucijoms, padeda universitetams populiarinti ir tobulinti mokymo programas ir pritraukti naujų talentų. 

Daugiau kaip 20 Europos šalių yra 130+ galimybių, todėl duomenų bazėje galima atlikti paiešką pagal filtrus, kad naudotojai galėtų nurodyti pageidaujamą akademinį lygmenį, pageidaujamą įgyvendinimo metodą ir švietimo programos įgyvendinimo šalį. 

Mokymo informacija

Skaitmeninių įgūdžių lygis
Tarpiniai įgūdžiai
Išplėstiniai įgūdžiai
Skaitmeninis ekspertas
Skaitmeninė technologija, specializacija
Kibernetinė sauga
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacinės ir komunikacinės technologijos (IKT) (plačiosios programos)
Programinės įrangos ir programų kūrimas ir analizė
Metodika

Kibernetinio saugumo švietimas bakalauro, magistro, doktorantūros lygmeniu. 

Organizacija
Skaitmeninio ištekliaus tipas
Kita mokymo medžiaga
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai IRT specialistams
Skaitmeniniai įgūdžiai švietimui
Tikslinė kalba
Anglų
Prancūzų
Vokiečių
Graikų
Iniciatyvos rūšis
ES institucijų