„MoreThanDigital“ svetainė

2022-08-03

„MoreThanDigital“ svetainė buvo sukurta siekiant suteikti žmonėms prieigą prie žinių apie skaitmeninimą, kas jis yra ir kaip jis gali būti naudingas verslininkams ir kt. Taip pat paaiškinamos bendrosios temos, tendencijos ir skaitmeninimo terminai. „MoreThanDigital“ tikslas – padėti žmonėms įveikti iššūkius, kylančius dėl naujų technologijų, skaitmeninimo, inovacijų ir kintančio verslo pasaulio. 

„MoreThanDigital“, turinti daugiau kaip 500 įmonių, organizacijų ir ekspertų, dirba su dešimtimis autorių, kad pramonės žinios ir mokslinė patirtis būtų suprantamos ir prieinamos valdomomis sumomis. Svetainė taip pat remia MVĮ bandomaisiais projektais, ryšiais su specialistais, konsultuoja politikus ir politines partijas ir galiausiai rengia paskaitas ir pagrindinius pranešimus skaitmeninimo temoms paaiškinti. 

Svetainės „MoreThanDigital“ ypatybės

Svetainės turinys skirstomas pagal lygmenis, varomąsias jėgas ir tendencijas, strategiją, departamentus ir net pramonės šakas, siekiant užtikrinti, kad svetainės lankytojai galėtų tiksliai sužinoti, ko jiems reikia. Taip pat yra renginių tinklalapis, kuriame nauji renginiai skelbiami ir visuomenei, ir platformos nariams. Buvimas šios sistemos nariu suteikia galimybę skelbti turinį ir dalyvauti didelėje į pramonę orientuotų dalyvių auditorijoje. 

Mokymo informacija

Skaitmeninių įgūdžių lygis
Pagrindiniai įgūdžiai
Tarpiniai įgūdžiai
Išplėstiniai įgūdžiai
Skaitmeninis ekspertas
Skaitmeninė technologija, specializacija
Dirbtinis intelektas
Kibernetinė sauga
Daiktų internetas
Didieji duomenys
Skaitmeniniai įgūdžiai
Geografinė taikymo sritis - šalis
Austrija
Vokietija
Šveicarija
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacinės ir komunikacinės technologijos (IKT) (plačiosios programos)
Informacinės ir komunikacinės technologijos neklasifikuojami kitur
Metodika

Platforma – tai išteklių, susijusių su įvairių respondentų temomis, rinkinys, kurio tikslas – teikti paramą ir prieigą prie žinių įvairiomis su skaitmeninimu susijusiomis temomis. Šiems ištekliams netaikomas konkretus metodinis metodas.

Organizacija
Skaitmeninio ištekliaus tipas
Kita mokymo medžiaga
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai darbo rinkai
Skaitmeniniai įgūdžiai IRT specialistams
Skaitmeniniai įgūdžiai visiems
Tikslinė kalba
Anglų
Prancūzų
Portugalų
Ispanų
Iniciatyvos rūšis
Tarptautinė