4-osios inovacijų bangos lyderystė: nauja Europos inovacijų darbotvarkė

2023-03-15

Rue Weirtz 60
1000 Brussels
Belgija

-
Renginio pavadinimas ir Europos interneto forumo logotipas

„Vadovavimas 4-ajai inovacijų bangai: Naujoji Europos inovacijų darbotvarkė“. 2023 m. kovo 22 d. Europos Parlamente vyks diskusijos dėl 2022 m. liepos mėn. priimtos Naujosios Europos inovacijų darbotvarkės (NEIA). NEIA siekiama, kad Europa šioje naujoje bangoje užimtų pirmaujančias pozicijas giliųjų technologijų inovacijų ir pradedančiųjų įmonių srityje. Renginyje daugiausia dėmesio bus skiriama ES ir nacionalinių vyriausybių vaidmeniui skatinant inovacijas, kad padėtų įmonėms klestėti ir kurti darbo vietas.

NEIA reikšmė didėja atsižvelgiant į dabartinę didelę infliaciją ir ekonominę riziką. Todėl investicijos, skatinančios skaitmeninę transformaciją, tampa svarbesnės nei bet kada anksčiau. Nors mažosios ir vidutinės įmonės (MVĮ) sudaro 99 proc. visų įmonių, jose dirba apie 75 proc. darbo jėgos ir jos sukuria 50 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP), jos taip pat atsilieka skaitmeninės transformacijos srityje.

Renginyje kalbės Europos Parlamento narys Ivanas Stefanecas, "SME Europe" prezidentas, ir Magda De Carli, Europos Komisijos Mokslinių tyrimų ir technologijų plėtros generalinio direktorato Europos semestro ir šalių žvalgybos skyriaus direktoriaus pavaduotoja ir vadovė. Be to, savo įžvalgomis šia tema dalysis Philippe'as Huberdeau, Eliziejaus rūmų "Scale-Up Europe" generalinis sekretorius, Andrea Gumina, Italijos įmonių ir "Made in Italy" ministerijos vyresnysis politikos patarėjas tiesioginių užsienio investicijų klausimais, ir Fabrizio Porrino, "ServiceNow" EMEA ryšių su vyriausybėmis vadovas. Renginys baigsis pasikeitimu nuomonėmis pagal "Chatham House" taisyklę.  

Daugiau informacijos ir registracijos nuorodą rasite čia.

 

Įvykio detalės

Autorius
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/7724
Tikslinė kalba
Anglų
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacines ir komunikacines technologijos (IKT) apimančios tarpdalykinės programos ir kvalifikacijos
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai darbo rinkai
Skaitmeniniai įgūdžiai IRT specialistams
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Išplėstiniai įgūdžiai
Skaitmeninis ekspertas
Iniciatyvos rūšis
Tarptautinė
Skaitmeninė technologija, specializacija
Skaitmeniniai įgūdžiai
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Įvykio parametrai
Vietoje
Įvykio organizatorius