Įsipareigojimai skaitmeninių įgūdžių srityje: jūsų įsipareigojimas kelti kvalifikaciją ir persikvalifikuoti!

2023-03-23
-
Įsipareigojimai skaitmeninių įgūdžių srityje – jūsų įsipareigojimas kelti kvalifikaciją ir persikvalifikuoti!

Vykstanti ekonomikos ir visuomenės skaitmeninė transformacija reikalauja, kad visi europiečiai įgytų ir ugdytų skaitmeninius įgūdžius. Kad kiekviename ekonomikos sektoriuje būtų kuriamos ir diegiamos pažangiausios skaitmeninės technologijos, pavyzdžiui, dirbtinis intelektas, kibernetinis saugumas, daiktų internetas ar blokų grandinė, taip pat būtinas didelis skaitmeninių ekspertų rezervas. Dokumente „Skaitmeninio dešimtmečio kelias“ nustatyti konkretūs skaitmeniniai tikslai, kurių Europos Sąjunga siekia iki dešimtmečio pabaigos, kaip pirmą kartą nurodyta komunikate „Skaitmeninės politikos kelrodis“. ES siekia parengti 20 mln. IRT specialistų (lygiateisiškai dalyvaujant vyrams ir moterims) ir kad 80 proc. gyventojų turėtų pagrindinius skaitmeninius įgūdžius

Pagal šią politikos sistemą Skaitmeninių įgūdžių ir užimtumo informavimo sistema pradėjo iniciatyvą dėl įsipareigojimų skaitmeninių įgūdžių srityje. Įsipareigojimas yra „didelės ar mažos, privačios, viešosios ar ne pelno organizacijos prisiimtas įsipareigojimas greta pagrindinės veiklos srities konkrečiai, be jokių sąlygų, prisidėti prie skaitmeninių įgūdžių atotrūkio Europoje mažinimo“. Prisiimdamos įsipareigojimą, organizacijos gali įsipareigoti suteikti Europos darbuotojams, bedarbiams, IRT specialistams, mokytojams, studentams ar vyresnio amžiaus žmonėms įgūdžių, kurių jiems reikia norint gyventi ir dirbti skaitmeniniame amžiuje. 

Pagrindinis šio internetinio seminaro tikslas – informuoti suinteresuotąsias organizacijas apie tai, kodėl ir kaip jos gali tapti skaitmeninių įgūdžių ir užimtumo informavimo sistemos įsipareigojimų teikėjais ir įkvėpti jas remiantis ankstesne gerąja patirtimi, kuri buvo sėkmingai pateikta ir įgyvendinta.

  1. Pirmoji internetinio seminaro dalis bus skirta aktyvių įsipareigojimų teikėjų, pasiekusių apčiuopiamų orientyrų, kurie pasidalys savo įsipareigojimais ir patirtimi įgyvendinant iniciatyvą, pristatymams.

  2. Antroje dalyje daugiausia dėmesio bus skiriama konkrečių veiksmų, susijusių su įsipareigojimų pateikimu platformoje, pristatymui. 

Užsiregistruokite į šį internetinį seminarą!

Užpildykite šią trumpą formą ir rezervuokite vietą. Tikimės susipažinti internetu!

Įvykio detalės

Autorius
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/7730
Tikslinė kalba
Anglų
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Švietimas (plačiosios programos)
Informacinės ir komunikacinės technologijos (IKT) (plačiosios programos)
Informacines ir komunikacines technologijos (IKT) apimančios tarpdalykinės programos ir kvalifikacijos
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai darbo rinkai
Skaitmeniniai įgūdžiai IRT specialistams
Skaitmeniniai įgūdžiai švietimui
Skaitmeniniai įgūdžiai visiems
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Pagrindiniai įgūdžiai
Tarpiniai įgūdžiai
Išplėstiniai įgūdžiai
Skaitmeninis ekspertas
Iniciatyvos rūšis
Tarptautinė
Skaitmeninė technologija, specializacija
Skaitmeniniai įgūdžiai
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Įvykio parametrai
Virtuali transliacija
Įvykio organizatorius