4-oji mokslo konferencija

2022-10-28
-
Konferencija „Scientix“

4-oji mokslo konferencija vyks internetu 2022 m. lapkričio 18–19 d.

Europos mokyklų tinklo organizuojama konferencija yra vienas iš svarbiausių Europos mokslo švietimo tinklaveikos renginių. Šio dviejų dienų renginio tikslas – apžvelgti mokslinio švietimo Europoje ir su skaitmenine transformacija susijusius iššūkius ir galimybes: jau daugiau kaip dešimt metų Europos mokslo švietimo bendruomenė „Scientix“ skatina ir remia gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos mokytojų, švietimo srities tyrėjų, politikos formuotojų, pramonės partnerių ir kitų gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos srities švietimo specialistų bendradarbiavimą visoje Europoje ir už jos ribų.

Apie 2022 m. programą

Šių metų programoje daugiausia dėmesio bus skiriama švietimo ateičiai, visų pirma skaitmeninei pertvarkai švietimo srityje, pagrindinį pranešimą ir praktinius seminarus šia tema. Į darbotvarkę įtraukti aukšto lygio kviestiniai švietimo ministerijų ir Europos Komisijos pranešėjai, o renginyje bus pristatomos pagrindinės tarptautiniu mastu pripažintų mokslininkų, akademikų ir pramonės lyderių kalbos. Antrąją renginio dieną ekspertai sukvies dvi apskritojo stalo diskusijas apie STE(A)M ir švietimo ateitį bei švietimo technologijų pertvarkos poveikį.

Dalyvavimas konferencijoje yra nemokamas ir tik užsiregistravus. Užsiregistruoti galės ne daugiau kaip 2000 dalyvių, registracija baigiama lapkričio pradžioje. Užsiregistruoti galima čia.

Daugiau informacijos pateikiama „Scientix“ interneto svetainėje.

Įvykio detalės

Autorius
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/7013
Tikslinė kalba
Anglų
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Švietimo mokslai
Darbo organizavimas
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai darbo rinkai
Skaitmeniniai įgūdžiai IRT specialistams
Skaitmeniniai įgūdžiai švietimui
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Tarpiniai įgūdžiai
Išplėstiniai įgūdžiai
Skaitmeninis ekspertas
Iniciatyvos rūšis
Tarptautinė
Skaitmeninė technologija, specializacija
Robotika
Skaitmeniniai įgūdžiai
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Įvykio parametrai
Virtuali transliacija
Įvykio organizatorius