2022-08-09
  Ispanijoje vykstančių seminarų tikslas - mažinti lyčių atotrūkį IRT sektoriuje ir paskatinti daugiau merginų susidomėti galimybe siekti karjeros technologijų srityje.
  2022-08-09
  Fondo tikslai – skatinti vaikus domėtis IT sritimi siekiant pasirinkti būsimą profesiją ir padidinti jaunuolių, kurie nuodugniai studijuoja programavimą pradinėse mokyklose, vidurinėse mokyklose ir universitetuose, skaičių.
  2022-08-09
  Kūrybinė audiovizualinė laboratorija, skirta kritiniam mąstymui ir medijų raštingumui skatinti, yra tarptautinis projektas, vykdomas šešiose Europos šalyse: Kroatijoje, Belgijoje, Ispanijoje, Graikijoje, Lietuvoje, Lietuvoje ir Italijoje. Pagal programą „Erasmus+“ finansuojamo ir ALL DIGITAL koordinuojamo projekto tikslas – ugdyti besimokančių asmenų, tėvų ir švietimo darbuotojų kritinį mąstymą ir gebėjimą naudotis žiniasklaidos priemonėmis. Kroatijoje projektų veiklą valdo Techninės kultūros centras Rijeka (CTC Rijeka). Projektas pradėtas 2021 m. ir bus baigtas 2024 m. sausio mėn. Bendra
  2022-08-09
  Portugalijos programos tikslas – gerinti skaitmeninį raštingumą ir suteikti pagrindinių skaitmeninių įgūdžių milijonui suaugusiųjų.
  2022-08-03
  "Barcelona Digital Talent" teikia įvairias nemokamas paslaugas, kuriomis siekiama didinti informuotumą, vadovauti, mokyti ir susieti naujus skaitmeninius talentus su įmonėmis.
  2022-07-22
  Neformali IT mokykla yra viena iš Rumunijos skaitmeninių technologijų pradininkų, suteikianti visą gyvenimą kintančio mokymosi galimybę visiems, turintiems tikrą aistrą technologijų srityje, suburiant patyrusius IT specialistus ir asmenis, norinčius pradėti dirbti IT sektoriuje.