Dirbtinio intelekto įgūdžių trūkumo problemą sprendžiant

2023-03-16
-
paaugliai prie kompiuterio su savo mokytoju

Sparčiai didėja specialistų, turinčių įgūdžių dirbtinio intelekto, spartesnės kompiuterijos ir našiosios kompiuterijos programų kūrimo srityse, paklausa, todėl šiose srityse labai trūksta darbuotojų. Kad išspręstų šį klausimą, ekspertų grupė specialiame renginyje pateikė įžvalgų ir rekomendacijų tiek verslo lyderiams, tiek plėtotojams.

Kovo 22 d., trečiadienį, 14.00 - 15.00 val. Vidurio Europos laiku vyks„Dirbtinio intelekto įgūdžių atotrūkio problemos sprendimas“. Diskusijose daugiausia dėmesio bus skiriama didėjančiai dirbtinio intelekto, spartesnės kompiuterijos ir našiosios kompiuterijos programavimo įgūdžių paklausai ir dabartiniam įgūdžių trūkumui šiose srityse.

Renginyje dalyvaus ekspertų grupė: Kevin McFall, NVIDIA magistro studijų instruktorius, Viivi Pitkanen, viena iš MinnaLearn steigėjų ir augimo skyriaus vadovė, Martina Blazkova, Barselonos superkompiuterių centro vyresnioji švietimo ir mokymo specialistė, Budapešto technologijos ir ekonomikos universiteto asocijuotoji profesorė Bįlint Gyires-Tóth, DIGITALEUROPE operacijų ir projektų direktorė Helena Lovegrove ir techUK Įgūdžių, talentų ir įvairovės skyriaus vadovė Nimmi Patel.

Šie ekspertai pasidalys savo įžvalgomis apie dabartinę pramonės padėtį ir pateiks gaires verslo lyderiams ir plėtotojams, kurie nori pasinaudoti šia sparčiai kintančia aplinka. Dalyviai gali tikėtis gauti vertingų įžvalgų apie naujausius pokyčius dirbtinio intelekto, spartesnio skaičiavimo ir našiosios kompiuterijos programavimo srityse, taip pat strategijas, kaip šiose srityse panaikinti talentų trūkumą.

Norėdami užsiregistruoti į renginį, apsilankykite renginio registracijos puslapyje

 

Įvykio detalės

Autorius
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/7795
Tikslinė kalba
Anglų
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacinės ir komunikacinės technologijos (IKT) (plačiosios programos)
Informacinės ir komunikacinės technologijos neklasifikuojami kitur
Informacines ir komunikacines technologijos (IKT) apimančios tarpdalykinės programos ir kvalifikacijos
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai darbo rinkai
Skaitmeniniai įgūdžiai IRT specialistams
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Išplėstiniai įgūdžiai
Skaitmeninis ekspertas
Iniciatyvos rūšis
Vietinė
Skaitmeninė technologija, specializacija
Dirbtinis intelektas
Didelio našumo kompiuterija
Mašininis mokymasis
Skaitmeniniai įgūdžiai
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Įvykio parametrai
Virtuali transliacija
Įvykio organizatorius