„Level Up“! Pokyčių spartinimas

2022-08-12

European Parliament
Brussels
Belgija

-
Besišypsantis jaunimas

Kas būtų, jei Europos Parlamentą būtų galima paversti dviejų dienų stovykla, kurioje 1200 jaunuolių iš visos Europos galėtų tobulinti savo įgūdžius? Tą atlieka „LevelUp!“ !

Spalio 28–29 d., „Level Up!“ „Permainų spartinimas“ perims Europos Parlamentą Briuselyje ir sudarys sąlygas jauniems aktyvistams įgyti praktinių įgūdžių, užmegzti ryšius ir labiau padidinti jų poveikį savo bendruomenėms.

Veiklos rūšys

  • Praktiniai seminarai ir praktiniai įgūdžiai: praktiniai seminarai, kurių tikslas – stiprinti gebėjimus ir (arba) ugdyti įgūdžius, dalyvaujant dėstytojams ekspertams. 24 skirtingi seminarai, 8 kiekvienoje zonoje (reklama, organizavimas, komunikacija). 60 minučių, dalyvaujant ne daugiau kaip 50 dalyvių. (kiekvienas iš seminarų bus kartojamas 8 kartus).
  • Plenarinės sesijos: veikla, kurioje visi dalyviai susirinks, turės galimybę pasikalbėti su aukšto lygio politikais, dalytis savo patirtimi ir motyvuoti kitų jaunuolių, kurie keičia savo bendruomenes, istorijomis.
  • Veikla atviroje erdvėje: Europos jaunimo forumo ir partnerių organizuojama veikla. Jos bus tęsiamos per dvi dienas ir turėtų būti parengtos taip, kad būtų sudarytos sąlygos dalyvauti ir mokytis priemonių, kurios galėtų būti naudingos jaunimui grįžus į savo bendruomenes.
  • Vakarinė veikla: neoficialios ir papildomos programos dalys, kuriomis bus siekiama susipažinti ne tik su dalyviais, bet ir su partneriais. Ši veikla taip pat suteiks tinklaveikos galimybę.
  • Apsilankymas Briuselyje: papildoma veikla laisvalaikiu, skirta dalyviams lankytis tam tikrose Briuselio vietose, yra lobių medžioklės dalis. Apsilankymas Parlamente ir Europos istorijos namuose.

Užsiregistruokite dabar ir užsitikrinkite vieną iš ribotų vietų!

© Level Up! 

Įvykio detalės

Autorius
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/4308
Tikslinė kalba
Anglų
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacines ir komunikacines technologijos (IKT) apimančios tarpdalykinės programos ir kvalifikacijos
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai švietimui
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Tarpiniai įgūdžiai
Iniciatyvos rūšis
ES institucijų
Skaitmeninė technologija, specializacija
Skaitmeniniai įgūdžiai
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Įvykio parametrai
Vietoje
Įvykio organizatorius