NVIDIA GTC 2022: Dirbtinio intelekto eros kūrėjų konferencija

2022-09-09
-
NVIDIA GTC 2022

NVIDIA GTC yra dirbtinio intelekto erai skirta kūrėjų konferencija. Čia mokiniai, kūrėjai, tyrėjai, kūrėjai, IT sprendimus priimantys asmenys ir verslo lyderiai renkasi mokytis, kaip formuoti mūsų pasaulį DI, kompiuterinės grafikos, duomenų mokslo ir kt. galia.

Renginys vyks 2022 m. rugsėjo 19–22 d. Jis transliuojamas internetu, registracija nemokama. Dalyvaukite konferencijoje ir išgirskite, ką apie dabartinius pasaulinius iššūkius galvoja šviesiausi Europos protai, sužinokite, kokius panaudojimo atvejus pateikia šios srities ekspertai, ir pasisemkite įkvėpimo mokytis DLI seminaruose ir NVIDIA sertifikavimo programose, kurios gali padėti kiekvienam patobulinti savo įgūdžius.

Taip pat turėsite galimybę bendrauti atskirose sesijose ("Watch Parties") su bendraminčiais.

Informacija apie pagrindines skaitmeninių įgūdžių sesijas

Dalyvaukite interaktyviose "Watch Parties" sesijose apie karjeros kūrimą skaitmeninėse srityse:

Prisijunkite prie NVIDIA ir "techUK", kad sužinotumėte apie įvairių pramonės šakų (sveikatos priežiūros, automobilių, papildytosios ir virtualiosios realybės, klimato, energetikos ir gamybos) ekspertų grupės asmenines patirtis ir aptartumėte savo klausimus su Nimmi Patel, "techUK" politikos vadove, ir Seanu McGuire'u, NVIDIA aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų vadovu.

  • Kaip tapti giliojo mokymosi inžinieriumi“. Prisijunkite prie "Wearedevelopers" surengto "Watch Party", kad išklausytumėte ir aptartumėte NVIDIA profesionalų grupės mintis apie gilaus mokymosi meną ir patarimus, kaip išlikti priekyje šioje srityje.

Pagrindinį renginio pranešimą 2022 m. rugsėjo 20 d. 17.00 val. vidurio Europos laiku skaitys NVIDIA generalinis direktorius ir įkūrėjas Jensenas Huangas.

Kitos sesijos 

Kvalifikacijos kėlimo galimybės

GTC taip pat siūlo 20 visą dieną trunkančių praktinių seminarų ir 26 nemokamus 2 valandų praktinius mokymo kursus, apimančius įvairias giliojo mokymosi, duomenų mokslo ir sparčiojo skaičiavimo temas, vykdomas visiškai sukonfigūruotame GPU paspartintame serveryje debesijoje. Dalyvaukite mokymuose, kad įgytumėte patirties kuriant ir diegiant kompleksinį projektą, naudodami standartinę programinę įrangą, priemones ir sistemas, ir mokykitės iš labiausiai patyrusių dirbtinio intelekto specialistų šioje srityje.

Prisijunkite prie 2022 m. GTC

Užsiregistruokite nemokamai šiuo adresu!

© NVIDIA GTC 2022

Įvykio detalės

Autorius
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/4501
Tikslinė kalba
Anglų
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacinės ir komunikacinės technologijos (IKT) (plačiosios programos)
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai IRT specialistams
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Išplėstiniai įgūdžiai
Skaitmeninis ekspertas
Iniciatyvos rūšis
Tarptautinė
Skaitmeninė technologija, specializacija
Dirbtinis intelektas
Didieji duomenys
Robotika
Mašininis mokymasis
Programinė įranga
Mobiliųjų programų kūrimas
Interneto svetainių kūrimas
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Įvykio parametrai
Virtuali transliacija
Įvykio organizatorius