Praktinis seminaras „Kibernetinis saugumas ir duomenų išviliojimo išpuoliai“

2022-10-07

23 Markou Drakou
1102 Nicosia
Kipras

-
Nuotraukoje – rankos ant nešiojamojo kompiuterio klaviatūros su šviesiai mėlyna ir žalia danga, kompiuterių, spynų ir interneto piktogramomis. Tekste teigiama: „praktinis seminaras: kibernetinis saugumas ir duomenų vagystės išpuoliai, 2022 m. spalio 15 d., Nikosija Kipras, registracija dabar“

„CyberPhish“rengia praktinį seminarą, kuris vyks spalio 15 d. 12.00–15.00 val. „CyprusInno“, 23 Markou Drakou.

Projektas CyberPhish yra Europos projektas, kuriuo siekiama didinti informuotumą apie kibernetinį saugumą. Pagal šį projektą Dorea švietimo institutas rengia praktinį seminarą studentams, mokytojams, darbuotojams ir plačiajai visuomenei, norinčiai išmokti apsisaugoti nuo kibernetinių išpuolių ir apgaulės.

Duomenų vagystė yra didelė problema daugeliui, nes kibernetiniai nusikaltėliai duomenų vagystės kampanijoms vykdyti naudoja greitesnes ir novatoriškas priemones. Nors tai yra problema daugeliui žmonių, žmogaus vadovaujamos duomenų vagystės gynybos sistemos gali būti kuriamos pasitelkiant švietimą, kad būtų galima tinkamai nustatyti duomenų vagystės išpuolius ir į juos reaguoti.

Per šį praktinį seminarą dalyviai sužinos apie kibernetinį saugumą ir įvairius duomenų vagystės tipus. Be to, jie sužinos apie socialinę inžineriją ir praktiką, kuria pripažįstami mėginimai vykdyti duomenų vagystę ir apgaulės ir kaip apsisaugoti nuo kibernetinio saugumo išpuolių. Baigę šį praktinį seminarą dalyviai įgis teorinį ir praktinį supratimą apie kibernetinį saugumą ir duomenų vagystes. 

Užsiregistruokite čia.

© Dorea švietimo institutas

Įvykio detalės

Autorius
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/6943
Tikslinė kalba
Anglų
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacinės ir komunikacinės technologijos neklasifikuojami kitur
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai darbo rinkai
Skaitmeniniai įgūdžiai visiems
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Pagrindiniai įgūdžiai
Iniciatyvos rūšis
Vietinė
Skaitmeninė technologija, specializacija
Kibernetinė sauga
Geografinė taikymo sritis - šalis
Kipras
Įvykio parametrai
Vietoje
Įvykio organizatorius