Labdaros organizacijos skaitmeninių įgūdžių ataskaita (2021 m.)

Pandemija yra didžiausia skaitmeninių sutrikimų šiame sektoriuje priežastis šiais metais. COVID-19 paskatino sektorių naudotis skaitmeninėmis technologijomis siekiant išlaikyti aktualumą, padėti didesniam žmonių skaičiui ir kurti naujus darbo, lėšų rinkimo ir paslaugų teikimo būdus. Tačiau, nors kai kuriose labdaros organizacijų skaitmeninės plėtros srityse spartėjo, kitose padaryta nedidelė pažanga.

„Charity Digital Skills“ ataskaita rengiama jau penktus metus ir yra metinis skaitmeninių įgūdžių, požiūrių ir paramos poreikių visame sektoriuje barometras. Ataskaitoje analizuojama, kaip daroma pažanga kuriant tinkamą skaitmeninių pokyčių pagrindą, įskaitant vartotojų poreikių suvokimą, lyderystę, strategiją ir valdymą. 

Ataskaita taip pat siekiama padėti:

  • suprasti pagrindines tendencijas, susijusias su tuo, kaip praėjusiais metais pasikeitė labdaros organizacijų naudojimasis skaitmeninėmis technologijomis, kad galėtumėte palyginti savo organizaciją;
  • sužinoti, kaip kitos labdaros organizacijos keičia savo darbo metodus ir rengia skaitmeninio sektoriaus planus artėjant kitam pandemijos etapui;
  • stebėti per pastaruosius penkerius metus padarytą pažangą ir tai, ką tai reiškia sektoriui;
  • įvertinti, ar labdaros organizacijos turi įgūdžių spragų, o taip pat ir tai, ko joms reikia teikiant paramą, pavyzdžiui, finansavimo, mokymosi ir tobulėjimo. 

 

Publication Details

Skaitmeninių įgūdžių lygis
Pagrindiniai įgūdžiai
Tarpiniai įgūdžiai
Skaitmeninė technologija, specializacija
Skaitmeniniai įgūdžiai
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Jungtinė Karalystė
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai darbo rinkai
Skaitmeniniai įgūdžiai visiems
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Asmeniniai įgūdžiai ir tobulėjimas
Iniciatyvos rūšis
Vietinė
Leidinio tipas
Ataskaita