Duomenų mokslas verslo inovacijoms

2022-04-08

„EIT Digital“ sukurtas duomenų mokslo verslo inovacijoms kursas yra skirtas visų pramonės sektorių valdymo lygmens darbuotojams ir verslo vadovams, kurie norėtų daugiau sužinoti apie duomenų mokslą ir jo potencialą skatinti verslo inovacijas. Duomenų mokslo verslo inovacijoms kursas apima įvairią mokymosi veiklą – įvadines paskaitas, vaizdo medžiagą, skaitymo medžiagą ir internetinę mokomąją medžiagą, siekiant supažindinti su tokiomis sąvokomis kaip didieji duomenys, mašininis mokymasis, duomenų valorizacija (t. y. gebėjimas iš duomenų išgauti verslo poreikius atitinkančius sprendimus ir atsakymus) bei su duomenimis susijusi komunikacija.

Kursų temos apima pagrindines sąvokas, susijusias su duomenų naudojimu, poreikiais ir analize, įskaitant mašininio mokymosi metodus ir jų atitinkamus pranašumus ir trūkumus bei praktinio taikymo klausimus. Dalyviai taip pat supažindinami su esminių duomenų mokslo koncepcijų, priemonių ir metodų įvairiais naudojimo atvejais ir įvairių novatoriškų duomenų mokslo taikymų sėkmės istorijomis. Be to, šia kryptimi bandoma perteikti duomenų mokslo, kaip srities, svarbą ir išaiškinti pagrindines problemų, kurias gali išspręsti duomenų mokslas, rūšis. Besimokantieji taip pat turės galimybę suprasti mašininio mokymosi ir dirbtinio intelekto vaidmenį ir sužinoti praktines rekomendacijas, kaip įgyvendinti ir diegti technologinius sprendimus savo aplinkoje. Visos temos nagrinėjamos paskaitose, pagrįstose realiais pavyzdžiais, naudojimo atvejais ir pagalbine mokymosi medžiaga.

Šis kursas skirtas pradedantiesiems ir nereikalauja jokių techninių žinių ar supratimo. Jį galima nemokamai peržiūrėti "Coursera" mokymosi sistemoje, o už sertifikavimą ir įvertinimą reikia sumokėti.

Training Offer Details

Skaitmeninė technologija, specializacija
Didieji duomenys
Programinė įranga
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Tikslinė kalba
Anglų
Prancūzų
Portugalų
Ispanų
Mokymo galimybių tipologija
Kursai
Mokymo veikla
e. mokymosi kursinis darbas
Mokymosi pastangos
Šiek tiek laiko
Pažymėjimas/ kreditai nemokami
Ne
Kursas nemokamai
Taip
Organizacija
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacinės ir komunikacinės technologijos (IKT) (plačiosios programos)
Duomenų bazių ir tinklų projektavimas ir administravimas
Programinės įrangos ir programų kūrimas ir analizė
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai darbo rinkai
Skaitmeniniai įgūdžiai visiems
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Tarpiniai įgūdžiai
Išplėstiniai įgūdžiai
Vertinimo tipas
Internetu
Iniciatyvos rūšis
Tarptautinė
Mokymo trukmė
Iki 1 sav.
Savarankiškas kursas
Yes