Skaitmeninės mokyklos Rumunijoje: „Digitaliada“

2022-12-05

„Digitaliada“ – tai programa, pagal kurią remiamas skaitmeninis švietimas Rumunijoje ir skatinama naudoti alternatyvius darbo metodus klasėje siekiant pagerinti mokinių mokymosi rezultatus ir jų integraciją. Programa „Digitaliada“ yra Rumunijos skaitmeninio švietimo lyderė, turinti 4 metų patirtį, įgytą įgyvendinant skaitmeninius metodus mokymo ir mokymosi vertinimo procese klasėje.
 

„Digitaliada“ mokymosi internetu ir testavimo svetainė

Tai nemokama mokymosi valdymo sistema, suteikianti naudotojams nemokamą prieigą prie specialių testų, namų darbų, vaizdo konferencijų ir veiklos ataskaitų modulių. Iniciatyva „Digitaliada“ padėjo mokytojams pereiti prie nuotolinio mokymosi, susipažindino su sistema ir skaitmeninių metodų naudojimu.

„Digitaliada“ mokymosi internetu ir testavimo svetainė yra rumunų kalba, ji nemokama ir gali būti naudojama naudojant bet kokios rūšies įrangą. Šiuo metu jau yra daugiau kaip 150 pamokų ir 1200 pratybų ir problemų matematikos srityje, o turinys nuolat plečiamas. Be to, testų bibliotekoje mokytojai, tėvai ir studentai gali naudoti daugiau kaip 1000 testų įvairiems dalykams – visą mokytojų sukurtą medžiagą. Platformoje taip pat siūlomas nemokamas vaizdo konferencijų modulis, naudingas organizuojant internetinius kursus. Nemokami internetiniai seminarai, skirti platformai „Mokymasis internetu ir testavimas“, tęsėsi visus 2020–2021 mokslo metus.

Siekdamas parengti studentus ateities galimybėms, Orange fondas iki šiol investavo 2,6 milijono eurų į penkis „Digitaliada“ renginius.

Training Offer Details

Autorius
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/1701
Skaitmeninė technologija, specializacija
Skaitmeniniai įgūdžiai
Geografinė taikymo sritis - šalis
Rumunija
Tikslinė kalba
Rumunų
Mokymo galimybių tipologija
Paslaugų mokymasis
Mokymo veikla
edukacinė programa
Mokymosi pastangos
Šiek tiek laiko
Pažymėjimas/ kreditai nemokami
Taip
Kursas nemokamai
Taip
Organizacija
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacinės ir komunikacinės technologijos (IKT) (plačiosios programos)
Programinės įrangos ir programų kūrimas ir analizė
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai švietimui
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Pagrindiniai įgūdžiai
Tarpiniai įgūdžiai
Vertinimo tipas
Internetu
Iniciatyvos rūšis
Nacionalinė
Mokymo trukmė
Keletas metų
Savarankiškas kursas
Yes