Urbino universiteto MAIK "CodeMOOC"

2022-10-31

CodeMOOC yra MAIK, kurį nemokamai teikia Urbino universitetas Uniurb europinių MAIK svetainėje. Tai 48 valandų sertifikuotas mokymo kursas italų kalba, o taip pat 6 KSV universitetiniai kursai, skirti tiems, kurie nusprendžia studijuoti Urbino universitete ir laikyti baigiamąjį egzaminą.

Šio kurso tikslas – padėti bet kurios mokyklos ir bet kokio dalyko mokytojams programuojant klasėje ugdyti kompiuterinį mąstymą, naudojant tik intuityvias ir smagias veiklas, kurios būtų tiesiogiai siūloma mokiniams.

CodeMOOC kurse nėra nustatyta jokių terminų. Kiekvienas asmuo gali bet kuriuo metu užsiregistruoti į MAIK ir jame mokytis savo tempu, kartu su besimokančia bendruomene. CodeMOOC yra pirmas žingsnis tobulinant savo skaitmeninį raštingumą.

Kursų tikslas

Šiais kursais nesiekiama nurodyti metodų ir koncepcijų, kurie ateityje galėtų būti naudingi mokytojams klasėje, vietoje to padedama jiems organizuoti programavimo veiklą klasėje tiesiogiai MAIK metu. Daugumą siūlomų veiklų galima atlikti tiesiogiai klasėje su mokiniais. Nereikia mokėti naudotis kompiuteriu, siūlomos veiklos yra intuityvios ir įdomios, o vaizdo įrašuose yra papildomo peno apmąstymams.

Pažymėjimai

MAIK dalyviai gaus Urbino universiteto išduotą baigimo pažymėjimą – atvirąjį ženklelį ir išspausdinamą Pdf pažymėjimą pasibaigus bet kokiai veiklai. Urbino universitetas suteikia universitetinį kreditą bet kuriam asmeniui, kuris pateikia šį pažymėjimą stojant į taikomosios informatikos studijų programą.

Training Offer Details

Autorius
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/7017
Skaitmeninė technologija, specializacija
Interneto svetainių kūrimas
Geografinė taikymo sritis - šalis
Italija
Tikslinė kalba
Italų
Mokymo galimybių tipologija
MAIK
Mokymo veikla
e. mokymosi kursinis darbas
Siūlomos kvalifikacijos
Kvalifikacijų pažymėjimas
Mokymosi pastangos
Šiek tiek laiko
Pažymėjimas/ kreditai nemokami
Ne
Kursas nemokamai
Taip
Organizacija
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacinės ir komunikacinės technologijos (IKT) (plačiosios programos)
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai visiems
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Pagrindiniai įgūdžiai
Tarpiniai įgūdžiai
Vertinimo tipas
Internetu
Iniciatyvos rūšis
Nacionalinė
Mokymo trukmė
Iki 4 sav.
Savarankiškas kursas
Yes