Žaidimai mokyklose - 2023 m. internetinis kursas

2023-03-31

Jeigu esate pedagogas, norintis naudoti žaidimus kaip mokymo priemonę, susipažinkite su Europos mokyklų akademijos MAIK „Žaidimai mokyklose“. Registracija jau vyksta, o internetinis kursas prasidės nuo 2023 m. balandžio 17 d.

Šiame kurse bus pateikta įžvalgų apie žaidimais grindžiamą mokymąsi, žaismingą mokymąsi, žaidybinimą ir praktinių pavyzdžių apie žaidimų priemones ir veiklą, kurią galima naudoti kasdienėje mokymo praktikoje. Naujajame kurso variante taip pat bus nagrinėjami nauji elementai, susiję su socialiniais ir emociniais žaidimų aspektais, įskaitant tai, kaip užtikrinti įvairovę ir lyčių lygybę žaidimais grindžiamame mokyme.

Kurso pabaigoje mokytojai geriau supras, kaip žaidimai gali palengvinti mokymąsi ir kaip juos veiksmingai panaudoti savo klasėje.

Mokyklų atvirų masinio nuotolinio mokymo kursų programa

Kursai suskirstyti į kelis modulius, kurių kiekviename daugiausia dėmesio skiriama skirtingiems žaidimų naudojimo klasėje aspektams. Moduliai yra tokie.

  • Įvadas į žaidimus mokyklose: kursų apžvalga ir pristatoma žaidimų kaip mokymo priemonės naudojimo koncepcija.

  • Žaidimo projektavimas ir tobulinimas: dalyviai nagrinės įvairius žaidimų projektavimo principus ir priemones ir mokysis, kaip kurti žaidimus, kurie atitiktų mokymo programų standartus.

  • Žaidimu grindžiamas mokymasis: šiame modulyje daugiausia dėmesio skiriama pedagoginiams žaidimų naudojimo klasėje aspektams. Pedagogai išmoks, kaip integruoti žaidimus į savo mokymo praktiką ir kaip naudoti žaidimus mokymuisi gerinti.

  • Žaidimu grindžiamas vertinimas: dalyviai nagrinės įvairias vertinimo strategijas bei priemones ir mokysis, kaip parengti veiksmingus žaidimu grindžiamus vertinimus.

  • Žaidimu grindžiamos mokymosi bendruomenės: žaidimu grindžiamų mokymosi bendruomenių vaidmuo švietimo srityje. Pedagogai išmoks kurti internetines bendruomenes, kuriose daugiausia dėmesio skiriama mokymuisi žaidimu, ir jose dalyvauti.

  • Žaidimu grindžiamas mokymasis ir skaitmeninis pilietiškumas. dalyviai nagrinės įvairius skaitmeninio pilietiškumo mokymo žaidimais metodus ir išmoks, kaip kurti žaidimus, kuriais būtų skatinamas teigiamas skaitmeninis elgesys.

Kursas "Žaidimai mokyklose" - tai internetinis savarankiškas kursas, į kurį galima užsiregistruoti nemokamai. Kursas skirtas visų lygių pedagogams - nuo pradinės mokyklos iki universiteto, tačiau jame gali dalyvauti visi, besidomintys žaidimais grindžiamu mokymusi. Jis taip pat tinka visų dalykų pedagogams, nes kurse daugiausia dėmesio skiriama žaidimų kaip mokymo priemonės naudojimui apskritai, o ne konkrečiam dalykui.

Kursas parengtas lanksčiai, todėl pedagogai jį gali baigti savo tempu ir pagal savo tvarkaraštį. Kiekvieną modulį sudaro vaizdo paskaitos, skaitiniai ir praktinė veikla, padedanti pedagogams pritaikyti įgytas žinias.

Training Offer Details

Autorius
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/7864
Skaitmeninė technologija, specializacija
Papildytoji realybė
Virtualioji realybė
Programinė įranga
Skaitmeniniai įgūdžiai
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Tikslinė kalba
Anglų
Mokymo galimybių tipologija
MAIK
Mokymo veikla
e. mokymosi kursinis darbas
Mokymosi pastangos
Šiek tiek laiko
Pažymėjimas/ kreditai nemokami
Taip
Kursas nemokamai
Taip
Organizacija
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Švietimas (plačiosios programos)
Išsilavinimą apimančios tarpdalykinės programos ir kvalifikacijos
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai švietimui
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Tarpiniai įgūdžiai
Vertinimo tipas
Internetu
Iniciatyvos rūšis
ES institucijų
Mokymo trukmė
Iki 3 mėn.
Savarankiškas kursas
Yes