„E-CF Explorer“ įsivertinimo priemonė

2022-08-08

„E-CF Explorer“ yra IT profesionalumo Europoje (ITPE) iniciatyva, kuria siekiama didinti Europos e. kompetencijos sistemos matomumą ir prieinamumą. E. kompetencijos sistemoje pateikiama nuoroda į 41 kompetenciją, taikomą IRT (informacinių ir ryšių technologijų) darbo vietoje, naudojant bendrą kalbą, susijusią su gebėjimais, įgūdžiais, žiniomis ir gebėjimų lygiais, kuriuos galima suprasti visoje Europoje.

Ši nemokama internetinė įsivertinimo priemonė suteikia lankytojams galimybę lengvai tyrinėti ir įvertinti savo skaitmeninius gebėjimus ir 30 IRT profesinio vaidmens profilių, kuriuos nustatė Europos standartizacijos komitetas (CEN). Tai tipiškiausi bet kurios asociacijos ar organizacijos IRT specialistų vaidmenys. Visi naudotojai gali sukurti paskyrą, pasirinkti konkretų vaidmenį (iš visų IRT veiklos ir makroekonomikos procesų, pvz., projektavimo, kūrimo, diegimo, gamybos, specialaus valdymo ir t. t.), pasirinkti iš anksto nustatytus e. kompetencijos lygius ir sukurti savo profilį, kuris parodys kiekvienai kompetencijai taikomus gebėjimų lygius. Pasinaudojus šia priemone, rezultatus galima išsaugoti ir parsisiųsti.

Ši iniciatyva taip pat yra dalis ITPE įsipareigojimo Skaitmeninių įgūdžių ir užimtumo koalicijai, kuria siekiama skatinti įvairius naudotojus visoje ES laikytis Europos e. kompetencijos sistemoje nustatyto standarto ir didinti jo matomumą bei prieinamumą.

Mokymo informacija

Skaitmeninių įgūdžių lygis
Tarpiniai įgūdžiai
Išplėstiniai įgūdžiai
Skaitmeninis ekspertas
Skaitmeninė technologija, specializacija
Skaitmeniniai įgūdžiai
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Valdymas ir administravimas
Informacinės ir komunikacinės technologijos (IKT) (plačiosios programos)
Duomenų bazių ir tinklų projektavimas ir administravimas
Programinės įrangos ir programų kūrimas ir analizė
Paslaugos (plačiosios programos)
Metodika

Savęs vertinimo priemonė, grindžiama e-CF

Organizacija
Skaitmeninio ištekliaus tipas
Įsivertinimo priemonė
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai darbo rinkai
Skaitmeniniai įgūdžiai IRT specialistams
Tikslinė kalba
Anglų
Iniciatyvos rūšis
ES institucijų