Skaitmeninio sutikimo metodika

2022-08-08

Skaitmeninio sutikimo metodika yra sistema, suderinta su Europos Komisijos programa „DigComp“, yra programos „ Digital Welcome “, skirtos jauniems pabėgėliams ir į Europą atvykstantiems asmenims, dalis. Programa ir metodika papildo viena kitą, kad būtų ugdomi tokie įgūdžiai kaip problemų sprendimas, bendravimas ir sąveika, o platesniu lygmeniu skatinamas skaitmeninis mąstymas kaip visuomenės integracijos dalis. Be to, metodika siūlo praktinį požiūrį į tikslinės auditorijos įgūdžių, susijusių su kodavimu, kompiuteriniu mąstymu ir susijusiomis technologijomis, tobulinimą.

Metodikoje laikomasi pedagoginio požiūrio ir parodoma tarpusavio mokymosi ir projektais grindžiamo mokymosi nauda, todėl ji gali būti naudinga specialistams, dirbantiems su savanoriais, pabėgėliais ar migrantais. Priemonėje taip pat pabrėžiami jaunų pabėgėlių ir atvykėlių įdarbinimo privalumai, pristatant kitų įmonių sėkmę taikant šį metodą, ir siekiama paskatinti darbdavius, viešąsias institucijas ir privatųjį sektorių plėsti organizacinius gebėjimus ir prisidėti prie migrantų ir pabėgėlių įdarbinimo tendencijų ir galimybių.

 

Mokymo informacija

Skaitmeninių įgūdžių lygis
Pagrindiniai įgūdžiai
Skaitmeninė technologija, specializacija
Skaitmeniniai įgūdžiai
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacines ir komunikacines technologijos (IKT) apimančios tarpdalykinės programos ir kvalifikacijos
Metodika

Skaitmeninio sutikimo metodikos sistemoje naudojamas tarpusavio mokymasis ir projektais grindžiamas mokymasis siekiant skatinti pagrindinį programavimą, kritinį mąstymą, problemų sprendimą, bendravimą ir bendradarbiavimą. 

Organizacija
Skaitmeninio ištekliaus tipas
Metodika
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai švietimui
Skaitmeniniai įgūdžiai visiems
Tikslinė kalba
Anglų
Iniciatyvos rūšis
Tarptautinė