Skaitmeninio švietimo hakatonų organizavimo ištekliai

2022-08-08

Skaitmeninio švietimo srities išteklių saugykloje kaupiama visa informacija, kurios reikia norint dalyvauti „DigEduHack" arba jį organizuoti. Išteklių saugykla yra platesnės ES iniciatyvos „Skaitmeninio švietimo hakatonai“ dalis, kuria siekiama skatinti skaitmeninių pajėgumų ugdymą pradedant nuo ankstyvo amžiaus. 

„DigEduHack“ – tai smagi veikla, skirta skaitmeniniams ir programavimo įgūdžiams ugdyti, kuri gali būti organizuojama nemokamai įvairioms auditorijoms, visų pirma studentams. Dalyviai gali mesti iššūkį vieni kitiems ir išbandyti savo įgūdžius, o mokytojai gali pagerinti savo pačių supratimą apie technologijas, stebėdami procesą ir jam vadovaudami. Vartotojai nusprendę, ar „DigEduHack“ organizuos internetu, ar tiesiogiai, gali rasti saugykloje struktūruotas gaires, kad renginys būtų sėkmingas. Kiti siūlomi ištekliai: sveikinimo priemonių rinkinys, priemonių sąrašas, patarimai, kaip organizuoti su veikla susijusį iššūkį, ir dažnai užduodami klausimai.

Kiti iniciatyvos „DigiEduHack“ partneriai: EIT Climate-KIC, Aalto universitetas, Hochschulforum Digitalisierung, Vokietijos federalinė švietimo ir mokslinių tyrimų ministerija (BMBF), DAAD: Vokietijos akademinių mainų tarnyba ir „Techsche Universität Berlin“ (TU Berlin).

Mokymo informacija

Skaitmeninių įgūdžių lygis
Pagrindiniai įgūdžiai
Tarpiniai įgūdžiai
Skaitmeninė technologija, specializacija
Programinė įranga
Interneto svetainių kūrimas
Skaitmeniniai įgūdžiai
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacinės ir komunikacinės technologijos (IKT) (plačiosios programos)
Programinės įrangos ir programų kūrimas ir analizė
Metodika

Išteklių saugykla, kurią galima panaudoti įvairiose ES šalyse, suinteresuotoje dalyvauti Skaitmeninio švietimo programatono iniciatyvoje. 

Organizacija
Skaitmeninio ištekliaus tipas
Mokymo programos
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai švietimui
Skaitmeniniai įgūdžiai visiems
Tikslinė kalba
Anglų
Kompetencijų topologija
Programavimas, kodavimas, skaitmeniniai įgūdžiai
Iniciatyvos rūšis
ES institucijų